2737
2734

چند تا ورزش انجام دادم گفتم ک یکم پریودم عقب بیوفته به یه دلایلی نمیدونم چند تا پروانه زدم برای گرم کردن و.....

و چند تا هم حرکت سنگین ایروبیک انجام دادم الن هم بد جور دلمو درد گرفته ک دارم مچاله میشم 

یعنی چرا اینطوری شدم دارم میمیرم ب مولا😭😑💔

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با ورزش فشار سنگین که زودتر پریود میشه ادم

ن بخدا ورزش سنگیم انجام دادم دوماه هس ک پریودمو عقب میندازم مثلا ۱۰ یا ۵ روز 

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید
داری پریود میشی😐

وای نه فردا میخام برم مسافرت با اون وضع متنفرررررررم از پریودی😭😑

2740
وای نه فردا میخام برم مسافرت با اون وضع متنفرررررررم از پریودی😭😑

وااااااااایییی چه خوب که دوس داری عقب بیوفته😅من یروز عقب بندازم سکته میکنم 😂😂

این دنیا که نشد....شاید تو دنیای بعدی بشه...
وااااااااایییی چه خوب که دوس داری عقب بیوفته😅من یروز عقب بندازم سکته میکنم 😂😂

بدترین اتفاق زندگیم همین پریود شدنه اگ بخدا از ترس اینک یه بلایی سرم بیاد و شرمنده بشم بین مردم تو شب عروسی هیچ کاری نمیکنم وگرنه خیلی وقت پیش یه قرص مورسی میخوردم و این پریودی هم یکاریش میکردمو از شرش خلاص میشدم😐😑💔

بدترین اتفاق زندگیم همین پریود شدنه اگ بخدا از ترس اینک یه بلایی سرم بیاد و شرمنده بشم بین مردم تو ش ...

منم همیشه مناسبتای خاص پریودم😐مسافرت باشه عروسی باشه . یعنی انگار خبرش میکنی 😂😂

قبل عقد منم حاضر بودم بمیرم ولی نشم

اما الان یروز عقب میندازم دق میکنم یعنی😅😅🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ایشالا که نمیشی عزیزم نگران نباش استراحت کن تا ببینیم چی میشه

این دنیا که نشد....شاید تو دنیای بعدی بشه...
منم همیشه مناسبتای خاص پریودم😐مسافرت باشه عروسی باشه . یعنی انگار خبرش میکنی 😂😂 قبل عقد منم حاضر ...

اره والا انگاری اونم دعوت میشه مهمونی و عروسی😐😂😂

ممنون عزیزم چشم🙂❤