2733
2739
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4954073 بازدید | 66442 پست
نعنا جان شما میدونین جهاندیده کدوم بیمارستان عمل میکنن؟یاس سفید  که نیس؟

سلام عزیزم نه جهاندیده دو جا عمل میکنه بیمارستان فیروزگر و یه کلینیک که اسمشو نمیدونم.

یاس سفید قارونی،بصام،یحیوی هم فکر کنم اونجا باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هفته دیگه سه شنبه وقت مشاوره با دکتر فرهنگ دارم.

دنبال وقت گرفتن از جهاندیده هم هستم از طریق یکی از دوستام که آشناشون هست.دیگه از بین این دو تا یه نفرو میخوام انتخاب کنم...قارونی و بصام هم خیلی دوس داشتم ولی دیگه به خاطر کلینیکشون بیخیال شدم فعلا

2731
یعنی شما باهاشون عمل دارید؟

من با بصام و جهاندیده وقت دارم برای اسفند . حالا یکیشون صدردصد هماهنگ میکنم ولی اون اتفاقی که برای اقای نوید تو یاس سفید و با دکتر بصام افتاد دودلم کرد حس خوبم ازم گرفت 

من با بصام و جهاندیده وقت دارم برای اسفند . حالا یکیشون صدردصد هماهنگ میکنم ولی اون اتفاقی که برای ا ...

واقعا حق دارین بترسین این جور اقا نوید گفتن من خودم کلا از کادر بیمارستانشم حس خوب نگرفتم!وقتی خطایی اتفاق میوفته باید پاش واستن نه اینکه جا بزنن

2738
من هفته دیگه سه شنبه وقت مشاوره با دکتر فرهنگ دارم. دنبال وقت گرفتن از جهاندیده هم هستم از طریق یکی ...

عزیزم میشه وقتی جهاندیده رفتین بعدش ازتجربیات تون بگیدمنو تگ کنید لطفا خبرداربشم چون ایشون تولیست تحقیقاتم هستن😗

دوستان لطفا بخاطر اتفاق من دودل نشيد و وقتتونو كنسل نكنيد، اتفاقي كه براي من افتاد تقصير دكتر بصام نبود، بدن من به اون ماده واكنش نشون داد كه ممكنه يك در ميليون باشه، اتفاقا ايشون دكتر خوبي بودن كه عملو ادامه ندادن و به سلامت من اهميت دادن، اصلا بد بدلتون راه ندين، از شانس من بود،امروز رفتم پروندمو از ياس سپيد گرفتم، پشت در اطاق عمل عين ترمينال مسافربري مريض ميرفت و ميومد بيرون، يكم حسرت خوردم راستش ولي حتمن خواست خدا بوده، بازم ببخشيد اگه ترديد تو دلتون انداختم

دوستان میدونید دکتر خانم پریسا خدری که پارسال موقع عمل دوبار ایست قلبی کرده بود و بعد از احیا دکترش عمل رو ادامه داده بود و بیمار بعد از یکی دو ماه کما فوت شد کی بود؟

زندگی انقدر منو به چالش کشید که فهمیدم تنها کسی که واقعا عاشقمه تنها کسی که برام میمونه پروردگار مهربونمه❤️نه خانواده نه عشق نه دوست نه….   نتیجش شد قوی تر بودن از هرزمانی💪🏻
2706