2737
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4953897 بازدید | 66442 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلامممم

من اومدمممم

بالاخره با دکتر شهرجردی عمل کردممم😎

فردا میخام گچ و بخیه رو بردارم!

یعنی عمل بینی بنظرم خیلیی سخته،چطوری بعضی ها میگن اسونه؟!🤨

و اینکه من تنگی نفس هم داشتم مضاعف اذیت شدم،از کبودی و لخته شدن خون توی چشمام هم که نگم براتون😬

اما فردا نتیجه مشخص میشه🙈

حسم خوبه،امیدوارم حسم درست باشه🙏🏻

سلام  خوبین  فکر کنم الان تقریبا سه سال میشه که شما عمل کردین  من تقریبا بیشتر صفح ...

میشه بپرسم تو تحقیقاتتون با دکتر رجایی هم برخورد داشتین و یا تو گزینه هاتون بوده یا نه؟

من دکتر رجایی رو بیشتر بخاطر اینکه کم ریسک بود انتخاب کردم و اینکه نمونه کارهاش کاملا معلومه ، بینی ...

سلام وقتتون بخیر. امیدوارم که خوب باشید. عزیزم الان که یه مدت از عملتون گذشته از بینی تون راضی هستید؟من دو هفته دیگه با دکتر رجایی وقت عمل دارم ولی به شدت استرس دارم

2740
سلامممم من اومدمممم بالاخره با دکتر شهرجردی عمل کردممم😎 فردا میخام گچ و بخیه رو بردارم! یعنی عم ...

مبارک باشه عزیزم 

بدن ها متفاوته عزیزم هرکسی یجوره 

من اصلا لخته و کبودی توی چشم نداشتم 

یکمییییی کبودی زیر چشمم که دو روزه رفع شد فقط همین 

گلم منم بهتر شده بینیم فرم گرفته همش ورم بود الان ۱۸روزه خیلی بهتر شدم از نیم رخ فقط از روبرو پهنه ک ...

روز به روز بهترم میشه عزیزم 

منم هر دفعه که چسب بینیمو برمیدارم که عوض کنم میبینم یه شکل شده

فقط صبوری کن عزیزم 

پهنای روبروت هم اوکی میشه اصلا نگران نباش

سلام دوستان من الان سه ماهه که بینیم عمل کردم از نیم زخ خوبه ولی تمام رخ انگار نه انگار عمل کردم فقط کمی سر بالا شده و اینکه ببنید خودمم گوشتی بود 

کسی هست تجربه عمل های بینی که کمکم کنه

2706