2733
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4954108 بازدید | 66442 پست
سلام آقا نوید.شما مطب دکتر آمالی رفتین؟بینیها چطور بود؟ منم قبلا تو نظرم بود آمالی

من دو دفه رفتم ، متاسفانه دير رسيدم و نمونه ها رفته بودن، بجز دو سه تاًكه خوب بودن نمونه نديدم، ولي اكثرا راضين از كارشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله با سلامتی اقا نوید بچه ها در مورد سوال من کسی راهنماییم نکرد الان حس میکنم نوک بینیم بالاس ...

عزيزم خيلي مبارك باشه❤️

در مورد سربالا بودنش اصلا نگران نباش بعد ٣هفته مياد پايينتر يه كم

خدايا کمکم کن زندگیمو بهتر کنم واسه ارامشم یه صلوات میفرستی دوستم❤

سلام دوستان 

من قصد داشتم خرداد با دکتر ابیانه عمل کنم خیلی ناراحت شدم هزینه اش ده تومن شده اصلا افسردگی گرفتم تو این شرایط مالی . پیام دادم بهش اگه قبل عید وقت بگیرم و قطعی کنم نمیشه همون 8 تومن باشه گفت نه قیمت با روز عمل حساب میشه . چه خبره یهو 2 تومن اضافه شده ... عجب اوضاعی شده تو مملکت ما 

2728
سلام دوستان  من قصد داشتم خرداد با دکتر ابیانه عمل کنم خیلی ناراحت شدم هزینه اش ده تومن شده اص ...

فک کنین من واسه نیمه مهر (همین چند ماه پیش)نوبت گرفتم که البته کنسلش کردم،شش و نیم میگرفت..

انشالله با سلامتی اقا نوید بچه ها در مورد سوال من کسی راهنماییم نکرد الان حس میکنم نوک بینیم بالاس ...

من خیلی شنیدم  و دیدم میاد پایین بعد یه مدت.اینجور نمیمونه..عکستون را نمیزارید؟

سلام من پنج روزه که عمل کردم اما نمیدونم چرا از نظر روحی بهم ریختم همش دلم میخواد گریه کنم و احساس افسردگی دارم. حالا نمیدونم چون مصادف شده با عادت ماهیانه یا نه کسی تجربه ای نداره؟

دلم گرفته و روی شانه های خودم گریه میکنم
2738
منم همه چیم خوبه اما انگار ادم عادت نداره به بینیه جدیدش بینیمم که خیلی سفت و سنگین شده حالا امید ...

احساس کلافگی و سنگینی بینی را دارن کسایی که عمل میکنن.یه هفته ده روز بعدش بهتر میشین.ممنون

سلام من پنج روزه که عمل کردم اما نمیدونم چرا از نظر روحی بهم ریختم همش دلم میخواد گریه کنم و احساس ا ...

به سلامتی، با کی عملیدین؟این پروسه دنبال دکتر گشتن ما داستانی شده برا خودش  

سلام گلم.نه هنوز جهاندیده رو نرفتم اون دوستم هنوز وقت نگرفته واسمون.شما کجاها رفتی؟

جهاندیده برای گوشتیا خیلی خوب جمع می کنه. عالیه! 

بوی دود می آید! انگار عمرمان پای این دنیای مجازی می سوزد....
2706