2733
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4953022 بازدید | 66442 پست
امروز میرم دوش بگیرم بعدشم میرم مطب گچ و برداره بخیه هامم بکشه استرس دارم نمیدونم گچ و برداره بینیم بلاخره چه شکلیه میدونم زوده هنوز برا تصمیمی گیری ولی وسواس پیدا کردم همش آینه دستمه من یکم قوس کوچولو دوست داشتم خدا کنه اونو برام دراورده باشه چون از اولم هی میگفت فقط طبیعی ولی خدارو شکر فعلن تنفس و بویاییم خوبه
آدم باید یه "تو" داشته باشه که هر وقت از همه چی خسته و نا امید بود بهش بگه : مهم اینه که تو هستی ، بیخیال ِ دنیا آنیسام
لطفا به عکسای سایت یحیوی بسنده نکنید حتما برید نمونه کار ببینید
برای دیدن نمونه کابینت های اجرایی و روشویی های سرویس بهداشتی میتونید به این لینک برید دوستای خوبم: http://coriansazeh.ir/index.php

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزه دلم توعم ایشالله یه دکتر خوب پیدا کنی که بینی به این خوشگلی داره برات خوشگلترش کنه بینی من گوشتی بود یکم دردسر عملش زیاد بود چون انحرافم داشتم
آدم باید یه "تو" داشته باشه که هر وقت از همه چی خسته و نا امید بود بهش بگه : مهم اینه که تو هستی ، بیخیال ِ دنیا آنیسام
2728
خوش گفتار جان ممنونم لطف داری البته کم کار هم نبود زیاد بینیم کارای دکتر مفرد هر کدوم ب نوبه خودش عالیه واقعا من از روز عمل میتونستم نفس بکشم ولی ب علت معذرت میخوام آبریزش بینی شدید بینیم یکیش کیپ شد و تنفسم مشکل شد ولی از وقتی اسپیلنت داخلی و دراوردم راحت نفس میکشم.ایشالا بینی شما هم عالی میشه الین جون ممنونم عزیزم ایشالا عمل خوبی داشته باشی و نتیجش عالی باشه مرسی نگارین جون ایشالا بینیت بهترین میشه شک نکن عالی هستی عالی تر میشی مل مل جون مرسی از لطفت عزیز دلم ایشالا عمل شما هم عالی پیش میره ب حق همین شبا و میای از رضایت کاملت برامون میگی مرسی افق جان ممنون عزیزم عکس هم میزازم چشم .بینیم استخونی بود سرش غضروفی .من کارایی ک از دکتر دیدم همه خوب بودن جز دکترای کم ریسکن ب نظرم من خودم بعد کلی مطب گردی و کنسل کردن چندتا وقت عمل ب این دکتر رسیدم .ایشالا بینی شما هم جز بهترینا میشه همونی ک میخوای حنا جان ممنون عزیزم نیلوفر جان منم انحراف داشتم ولی الان دیگه خدارو شکر مشکل تنفسی ندارم انقد خوشحالم میتونم با بینیم نفس بکشم تازه من رو مشکل تنفسیم اصلا تاکید نکردم فقط خواستم ظاهری خوب بشه
افق جان هنوز دکتر پیدا نکردم.من کلا یه کار طبیعی میخواهم .اول شیروانی رو انتخاب کردم اما خیلی گرونه و الان نمیدونم چیکار کنم مشکل من اینه که شهرستانم و پسرم 1سال و 9ماه هستش و با وجودش مطب گردی خیلی سخته
2738
بچه ها در مورد مطب گردی یه کم میگین ؟ من فردا میخوام شروع کنم ولی میگم چ سوالایی از کسایی که عمل کردن بپرسم که مهم تر باشه و بتونم نتیجه خوبی بگیرم از این مطب گردی ها.. کسایی که تجربه دارن ممنون میشم کمک کنن
الین ایشالله به سلامتی عمل میکنی و اول یه تنفس عالی دوم یه ظاهر عالی پیدا کنی بچه ها چرا فکر میکنید فوق تخصص پلاستیک به بافت داخلی بینی اشنا نیست و نمیتونه انحراف رو درمان کنه؟ینی فوق پلاستیک فقط پوست رو میتونه شکل بده؟ اگه یکی بینیش بشدت کج و کوله و منحرف باشه چی نمیتونه باز از لحاظ ظاهری و داخلی درمان کنه؟ کسی که اجازه عمل داشته باشه مطمین باشید باید با تمام ساختار بینی اشنایی داشته باشه و قادر باشه تمام مشکلاتش حل بشه همین محبوبی راد متخصص حلق و بینیه کلی تنفس مردم رو خراب کرده بد چرا به دلتون راه میدین...من انحرافم داشتم الان مشکلی ندارم بعد عملم
من گچمو برداشتم یکم درد داشت البته نه اونقدری که نشه تحمل کرد بخیه هامم یکیشو کشید گفت هفته دیگه بیا بقیشو بکشم ولی انقدر بینیمممممممم خوشگل شدهههههههه که نگو با اینکه خیلی ورم داره ولی من عاشقش شدم همون چیزی شده که دقیقن میخوام فقط خدا کنه کبودی زیر چشمم و ورممام یکم کمتر شه خلاصه که خداروشکر راضیمممممم هم نفسم هم بویاییم هم ظاهرش خیلی خوبه
2706