2752
2734
مهدین عزیزم ایشالا به زودی شما برامون تعریف کنی برای منم دعا کنید بیام براتون تعریف کنم
خدایا...خواستم بگویم تنهایم ،اما نگاه خندانت مرا شرمگین کرد ؛چه کسی بهتر از تو ...؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مامان ارشام ادامش چیشد..
از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
ماما شیفت معاینه کرد و گفت خیلی زود اومدی تا ظهر زایمان نمیکنی بخواب واسه خودت.ولی مگه با فریادهای تخت بقلیم خوابم میبرد.ساعت حدود4 بود که یه زائو دیگه اومد اونم زایمانش نزدیک بود وهمش جیغ میکشید. خلاصه ساعت 7 صبح بود که هردوشونو بردن اتاق زایمان ومن تنها شدم ومعاینه کردن وسرم وصل کردن وامپول پنی سیلین ریختن توش که عفونت نگیرم.ساعت 9 دردام شروع شد وبه مامانم خبر دادن بیاد پیشم و رفتیم اتاق خصوصی واسه درد کشیدن.درد هر نیم ساعت میومد ومیرفت مامانمم تسبیح به دست صلوات میفرستاد وبهم اب میوه میداد که جون داشته باشم.
همه بشرند اما فقط بعضی ها انسانند
2706