2737
2734

واسه خودم مَردیم😎

بپرس

حالا که داری امضامو میخونی یه لبخند بزن و لطفا یه صلوات هم برای معلم شدنم بفرست‌. مرسی😚❤           °°hj°°                                                                   الیزابت_باتوری                                           جیران_آماندی_جیران                                                                            اتتت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم مردیم بپرس 

همین الان بخند بدو بدو بدو بخند دیگه عه ببین کیه که داره این امضارو میخونه آره با خودتم انشاالله به هر چی تو زندگیت میخای برسی برا منم دعا کن به عشقم برسم🥺❤💋🧡 تیکرم تیکر بارداری نیست رسیدن به هدفمه🤩🤩۱
2728
واقعا هم خیلی چیزا رو خانومها بهتر از ما  میدونن

بله😂

همین الان بخند بدو بدو بدو بخند دیگه عه ببین کیه که داره این امضارو میخونه آره با خودتم انشاالله به هر چی تو زندگیت میخای برسی برا منم دعا کن به عشقم برسم🥺❤💋🧡 تیکرم تیکر بارداری نیست رسیدن به هدفمه🤩🤩۱

بپرس ما زنا بیشتر از مردا میدونیم تو بعضی از جاها 🤣👌🏻

این کاربری دسته ۳نفره😅اولی شوهر داره (که بیشتر اون میاد و دانشجوی روانشناسی هست)....دومی درحال نامزد کردنه...سومی هم سینگل به گوره 😫🤣 گفتم که اشتباه نگیرید ما رو🤕اینجا سایت عجایب هست...تو نی نی سایت همه ی خانواده شوهر بد و سگ اخلاق همه ی زن ها پولدار و خوشگل و شوهراشون زشت و وضعیت مالی بد😑 دیدم که میگم اینا رو😂هرشب بعد از ساعت ۱۲ تاپیک های سم و اسید شروع میشه و بعد از دیدن اون تاپیک باید چشمان خود را با اسید و وایتکس شست 😆😆میخوان یه عکسی رو بزارن باید هزار بار کو کو ،بز بز بزاریم تا بزارن بعدش هم میگن نت ضعیفه نمیاد 😫
2740
مردی که خرج نمیده قهر میکنه میزاره از خونه میره واقعا فکرنمیکن شاید زندگیش به آنی خراب بشه

جرش بده 

نه شوخی کردم

عادلانه و منطقی باهاش صحبت کن که بهت خرجی بده و تو خانمی و باید پول همراهت باشه 

قهر و اینا هم نکنین 

مگه بچه این 

مرد گنده قهر کنه

مردی که خرج نمیده قهر میکنه میزاره از خونه میره واقعا فکرنمیکن شاید زندگیش به آنی خراب بشه

باید باهش صحبت کرد ببینید دایل اینکار ش چیه چون اصلا منطقی نیست....خیلی کلی سوال کردید

چطوری به یک آقا میشه یا داد وقتی ناراحتی نزار برو از خونه یکماه بعد بیا شاید زندگیت به فنا بره

تو‌ خونه منطقی و بدون دعوا با آرامش دوتایی بشینین حرف بزنین و کامل بهش توضیح بده بگو چی میشه چی نمیشه  شاید تاثیر داشته باشه

این کاربری دسته ۳نفره😅اولی شوهر داره (که بیشتر اون میاد و دانشجوی روانشناسی هست)....دومی درحال نامزد کردنه...سومی هم سینگل به گوره 😫🤣 گفتم که اشتباه نگیرید ما رو🤕اینجا سایت عجایب هست...تو نی نی سایت همه ی خانواده شوهر بد و سگ اخلاق همه ی زن ها پولدار و خوشگل و شوهراشون زشت و وضعیت مالی بد😑 دیدم که میگم اینا رو😂هرشب بعد از ساعت ۱۲ تاپیک های سم و اسید شروع میشه و بعد از دیدن اون تاپیک باید چشمان خود را با اسید و وایتکس شست 😆😆میخوان یه عکسی رو بزارن باید هزار بار کو کو ،بز بز بزاریم تا بزارن بعدش هم میگن نت ضعیفه نمیاد 😫
2706