2733
2739

۲بار دکتر بردم اولی گفت اگزماست و پماد داد اصلا خوب نشد جای دیگه بردم محلول کلتریمازول داده۴روز میزنم بازم فرقی ن‌کرده طفلی بچم صورتش قرمزه قرمزه

میشه عکسشو بزاری رو لپ پسر منم یه چیز دونه دونه شده 

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سلام از کجا گرفته؟؟ازمایش کشت انجام دادی ؟؟من حیوون خونگی آورده بودن خونمون ازش گرفتم .نابود شدم .دکتر بهم قرص اینراکونازول داد و پماد سرتول و ی پماد دست ساز .تا دوماه باید مصرف کنم ‌‌‌‌‌‌البته بچه شما سنش کمه .اما کامل دارم خوب میشم .دوره ماسک هم بود میزدم از رطوبت دوباره قارچ رشد میشد .دوماهه تو خونه ام که خوب بشم .میخای شماره پزشکم رو بدم باهاش مشورت کنید ؟؟

سلام از کجا گرفته؟؟ازمایش کشت انجام دادی ؟؟من حیوون خونگی آورده بودن خونمون ازش گرفتم .نابود شدم .دک ...

سلام عزیزم نمیدونم از کجا گرفته ولی قرمزه بعدشم خشک میشه و پوسته پوسته میده لطف میکنی اگه بدی شماره دکترت رو

سلام عزیزم نمیدونم از کجا گرفته ولی قرمزه بعدشم خشک میشه و پوسته پوسته میده لطف میکنی اگه بدی شماره ...

منم قرمز بود و خارش شد و پوسته شد ..خیلی اذیت شدم چون به پامم زد واگیرداره ها حواست باشه 

الان شماره می‌فرستم پیج هم میدم چون اونجا هم معمولا خود دکتر جواب میده .از ۳دکتر برتر ایرانه

تهران

دخترم اگزمای شدید داره 6 سالشه تجربه ای که دارم اینقدر دارو باید عوض کنی تا یکیش بهش جواب بده دختر من فقط با محصولات کیو وی و کرم مرطوب کننده هیدرو درم بعد از سه چهار هفته خوب میشه 

2706