2733
2734
عنوان

,دعوای شب عیدی با همسرم

806 بازدید | 27 پست

خانما ماجرا از این قرارها دیروز بیرون رفتیم سر یه مسأله ای بحثمون شد که مقصر من بودم ولی همونجا اقرار کردم که اشتباه کردم معذرتم خواستم ، ولی شوهرم چنان داد و بیدادی میکرد جلوی بچه تو ماشین که بیا و ببین، حرفهای خیلی زشتی بهم زد گفت تو رانت خرابه ، ریشه ت خرابه ، جوری داد میزد که من یه لحظه حس کردم یه سگ وحشی بهم حمله کرده ، گفتم بس کن جلوی بچه ، ولی بیشتر گفت و گفت ، و مثل همیشه حق رو کاملا به خودش داد منم کرد بذارین آدم روی زمین ، باز اولش نیست چندین بار این کارو کرده ولی این بار واقعا حرفاش مثل چاقو فرو می‌رفت تو قلبم ،از دیروز قهریم که اون ده برابر بیشتر قهزه 

دوای درد مرا هیچ کس نمی‌داند! فقط بگو به طبیبان دعا کنند مرا

حالا مسیله اینه که هر وقت بحثمون میشه میگه برو از زندگیم ، منم گفتم حتما این کارو میکنم اما مجبورم صبر کنم بچه کمی بزرگ شه ، گفت تو اون موقع هم نمیری آویزون کن شدی  ، این اولین عیده که دخترم به سنی رسیده که میتونم سفره هفت سین ببینه و شغل همسرم طوریه که تعطیلات عید خونست میخواستم این چند روز بچه حسابی خوش باشه که اینطور شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من فقط حرص می خورم با این اخلاق مردا چرا بچه دار میشید

چون اخلاقای خویش خیلی بیشتره، فقط موقع عصبانیت فوق العاده آدم بدی میشه

2740

شوهر شما از این آدماییه که کنترل رفتار و زبانش رو نداره. یه طوری آشتی کنید بچه گناه داره.حالا من نمیدونم اون حرفت چی بوده که اینطوری آتیشیش کرده و آیا با یه عذر خواهی میشه بخشید یا نه.خودتون بهتر میدونید

شوهر شما از این آدماییه که کنترل رفتار و زبانش رو نداره. یه طوری آشتی کنید بچه گناه داره.حالا من نمی ...

دقیقا ، به هر حال من همون لحظه گفتم که اشتباه کردم ولی اون ول نمی‌کرد ، الان دنبال یه راهیم که قضیه تموم شده عید بچه خراب نشه ، هم اینکه خودم بیشتر از این خرد نشم

منم ی ساعت پیش بخاطر خونواده گوهش دعوامون شد خونه تکونی رو ول کردم اومدم تو اتاق فردا هم خونه ننه ش ...

امان از دخالت خانواده شوهر