2733
2739
عنوان

شوهرم از خونه بیرونم کرد

5967 بازدید | 100 پست

سلام خانوما امروز با شوهرم رفتیم بیرون خرید عید بکنیم سر اسانسور مرکز خرید دعوامون شد قبلش خوب و خوش بودیم ولی اسانسور خراب بود من به شوهرم گفتم بیا با پله بریم گفت نه باید وایسی تا بیاد اسانسور منم گفتم چی میشه مگه با پله بریم من با پله میرم تو با اسانسور بیا هر کی زودتر رسید

خلاصه من با پله رفتم بالا منتظرش بودم دیدم اومد با قیافه ی عصبی من تا اومدم حرف بزنم جلو مردم زد تو سر من یه لگد ام زد به پام من همینجور موندم تو شوک اصلا انتظار همچین کاری نداشتم حرفی نزدم از خجالتم همه نگاه میکردن فقط گفتم تو خیابون منو میزنی برگشت گفت مگه تو صاحاب نداری ک واسه خودت میری بعد خودش گفت گم شو برو تاکسی سوار شو برو و راهشو از من جدا کرد منم بغض گلمو گرفت میخواستم گریه کنم وسط خیابون اومدم تو تاکسی بهش پیام دادم خیلی بی غیرتی زنتو جلو مردم میزنی که اس داد بیای خونه کشتمت و بعد ۲ دقیقه دوباره اس داد درای خونه رو قفل کردم برو خونه ی پدرت حرومزاده منم گفتم حرومزاده خودتی و رفتم خونه دیدم بله درای خونه رو قفل کرده من پشت در موندم شب عیدی نمیتونم برم قهر عید پدر مادرمو خراب کنم ۲۰ بار بهش زنگ زدم جواب نداد اخر اس دادم ییا درو باز کن یخ کردم ک زنگ زد گفت دارم میام الان خونم اونم گذاشت رفت شما بگید چیکار کنم دارم دق میکنم از غصه😔😔

وااای خاک برسرش

ﻣﻬﻢ ﻧﻴﺴﺖ ﭼﻘﺪﺭ ﻣﻰ ﻣﺎﻧﻰ، ﻳﮏ ﺭﻭﺯ، ﻳﮏ ﻣﺎﻩ یا ﻳﮏ ﺳﺎﻝ. ﻣﻬﻢ ﮐﻴﻔﻴﺖ ﻣﺎﻧﺪﻥ ﺍﺳﺖ. ﺑﻌﻀﻰ ﻫﺎ ﺩﺭ ﻳﮏ ﺭﻭﺯ ﺗﻤﺎﻡ ﺩﻧﻴﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻫﺪﻳﻪ ﻣﻰ ﺩﻫﻨﺪ. ﮔﺎﻫﻰ ﺑﻌﻀﻰ ﻫﺎ، ﻳﮏ ﻋﻤﺮ ﮐﻨﺎﺭﺕ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﺍﻣﺎ ﺟﺰ ﺩﺭﺩ، ﻫﻴﭻ ﭼﻴﺰ ﺑﺮﺍﻳﺖ ندارند، ﻭ ﺗﺎ ﺗﻪ ﺭﻭﺣﺖ ﺭﺍ ﻣﻰ ﺧﺮﺍﺷﻨد! ﺑﻌﻀﻰ ﻫﺎ ﻧﺎﺏ ﻫﺴﺘﻨﺪ! ﻭ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻯ ﻧﺎﺏ ﺗﺮﻯ ﻫﺪﻳﻪ ﻣﻰ ﺩﻫﻨﺪ! ﺍﻳﻦ ﺑﻌﻀﻰ ﻫﺎ ﻣﻬﻢ ﻧﻴﺴﺖ ﭼﻘﺪﺭ ﺑﻤﺎﻧﻨﺪ، ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﻫﻢ ﮐﻪ ﺯﻭﺩ ﺑﺮﻭﻧﺪ ﻳﺎﺩﺷﺎﻥ و ﺣﺲ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩﻧﺸﺎﻥ ﺗﺎ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻫﺴﺖ…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

😳 به نظرم باید میرفتی خونه پدر مادرت تا به غلط کردن بیافته اصلا سمتش نرو تا خودش بیاد اومدم اشتی کرذی همچنان سر و سنگین باش 

تـو هـمانی کـه دلـم لـک زده لبخـندش را...  او که هرگز نتوان یافت همانندش را... 

باید میرفتی خونه تون 😐

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉

خاک تو سر حیوونش

میرفتی کلانتری شکایت میکردی ازش

میگفتی شوهرم درو قفل کرده راهم نمیده

مامور میفرستادن 

وقتی درو قفل میکنع التماسش نکن 

قهرم نرو

اونجا خونه ی توعه حق نداره بیرونت کنه 

با پلیس برو بالاسرش

2706