2733
2739
عنوان

بیاین سیاست یاد بگیریم

216 بازدید | 14 پست

سلام چطور همسرم رام و مهربون با خودم کنم‌ . شوهرم فوق العاده ادم پاک و خوبیه ولی اخلاقهای بدی داره که حسم نسبت به اون سرد میشه الان عقدیم دوست دارم ناز و نوازش بیشتر کنه ولی میبینه شوق تنهایی خلوت کردنو نداره تو جمعه قربون صدقم کم میره و ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

مشاوره خانواده انلاین وتلفنی توسط روانشناس ومشاور خانم یبارات 👩🏻‍🎓شماره تماس

https://wa.me/ 989375039512

مشاوره عمومی (خانواده ، کودک، نوجوان وغیره هستم هر کس مایل ب مشاوره هست درخواست دوستی بده شمارمو میزازم )🎀
اینایی که شما گفتی سیاست نیست، روباه صفتیه، عشق و علاقه با این چیزا به وجود نمیاد که شما میخوای شب ج ...

وا

ابراز عشق و علاقه صفت حیوانیه؟!

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من/چه جنونی،چه نیازی،چه غمیست/یا نگاه تو،که پر عصمت و ناز/بر من افتد،چه غذاب و ستمیست/دردم این نیست ولی/دردم این است که من بی تو دگر/از جهان دورم و بی خویشتنم/تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم....

والا سیاست داشتنو اصلا قبول ندارم🤷‍♀️🤷‍♀️

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2706