2737
2739
عنوان

بیاین سیاست یاد بگیریم

216 بازدید | 14 پست

سلام چطور همسرم رام و مهربون با خودم کنم‌ . شوهرم فوق العاده ادم پاک و خوبیه ولی اخلاقهای بدی داره که حسم نسبت به اون سرد میشه الان عقدیم دوست دارم ناز و نوازش بیشتر کنه ولی میبینه شوق تنهایی خلوت کردنو نداره تو جمعه قربون صدقم کم میره و ... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2740

مشاوره خانواده انلاین وتلفنی توسط روانشناس ومشاور خانم یبارات 👩🏻‍🎓شماره تماس

https://wa.me/ 989375039512

مشاوره عمومی (خانواده ، کودک، نوجوان وغیره هستم هر کس مایل ب مشاوره هست درخواست دوستی بده شمارمو میزازم )🎀
اینایی که شما گفتی سیاست نیست، روباه صفتیه، عشق و علاقه با این چیزا به وجود نمیاد که شما میخوای شب ج ...

وا

ابراز عشق و علاقه صفت حیوانیه؟!

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من/چه جنونی،چه نیازی،چه غمیست/یا نگاه تو،که پر عصمت و ناز/بر من افتد،چه غذاب و ستمیست/دردم این نیست ولی/دردم این است که من بی تو دگر/از جهان دورم و بی خویشتنم/تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم....

والا سیاست داشتنو اصلا قبول ندارم🤷‍♀️🤷‍♀️

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2706