2737
2734
سلام مامانای مهربون  مرسی از همدردیتون خیلی سخته این همه راه بدی بعد نشه سخته سخت  رفتم ...

به نظرم بدترین و سخت ترین راه همین نازایی و آی وی اف هست. از لحاظ روحی خورد شدیم. عزیزم ان شاءالله دختر گلت به زودی زود خوب بشه😔😭🙏خیلی ناراحت شدم گلم چکار کنیم خدا مارو دوس نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به حدی داغونم دوست دارم فقط بمیرمو این لحظه ها و حرف مردمو نشنوم. داااااغونم

امان از حرف مردم امان 😥😥😭

دقیقا منم فکر میکنم فقط مرگ آرامم میکنه 

میگم ای کاش بخوابم پا نشم 

به خاطر دخترم سر پام 

دلم تنگ شده برای خنده های از ته دل 😭😭

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
امان از حرف مردم امان 😥😥😭 دقیقا منم فکر میکنم فقط مرگ آرامم میکنه  میگم ای کاش بخوابم پا ن ...

عزیز دلم قربونت بشم خودتو اذیت نکن آجی میدونم نمیشه واقعاً سخته منم همین حال تورو دارم بخدا.

همه میگن چرا حامله نمیشی این چراهاشون دهنمو سرویس کرده.روز به روز هم خبر بارداری یکی بهم میرسه از درون خورد میشم.

کاش فقط یکی داشتم. خدایا

2731
امان از حرف مردم امان 😥😥😭 دقیقا منم فکر میکنم فقط مرگ آرامم میکنه  میگم ای کاش بخوابم پا ن ...

خدا نکنه عزیزم این روزا میگذره فقط خاطرش میمونه مطمعن باش خدا دل همه شمارو شاد میکنه 

عزیز دلم قربونت بشم خودتو اذیت نکن آجی میدونم نمیشه واقعاً سخته منم همین حال تورو دارم بخدا. همه می ...

انشالله باردار میشی تمام این روزارو فراموش میکنی صبر داشته باش عزیزم برا خودت زندگی کن نه حرف مردم

سلام عزیزم خوبی  خوبم سعی میکنم خوب باشم نشد دیگه چه میشه کرد  بد جور  روحیه ام خرا ...

عزیزم قصد نصیحت کردن ندارم. ولی یه نگاه به ما بنداز .شرایطمون اینقدر داغونه که با ای وی اف هم ممکنه بچه دارنشیم.خدارشکر کن یه دختر ناز داری. ماهرجور زندگی کنیم مردم حرف برا زدن دارن پس بهتره راه خودمونو بریم.واسه دل خودمون زندگی کنیم.از جوونیت لذت ببر .از بودن کنار همسرو دخترت. من خیلی وقته حرف مردم برام اهمیتی نداره حس میکنم برام عادی شده حرفاشون.خیلی وقته واسه بچه گریه نمیکنم( البته فراموش نکردم- ).

خدای ماهم بزرگه

عزیزم قصد نصیحت کردن ندارم. ولی یه نگاه به ما بنداز .شرایطمون اینقدر داغونه که با ای وی اف هم ممکنه ...

انشاالا شما باردار بشید دل ما شاد بشه 🙏🙏😍

منم سعی میکنم دیگه کلا از فکرش بیام بیرون 

الهی که به بزودی خبر بارداریتو بدی خوشحالمون کنی😍

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
2740

سلام

خانما در مورد کار آی وی اف ساره امیرزاده کسی اطلاع داره؟نقاب خیلی سرش شلوغه و چندتا چندتا می فرسته داخل و وقت ف

نمیزاره برای بیماراش.من دکتر این جوری واقعا استرس می گیرم

2706