2737
2734

سلام مامانای مهربون 

مرسی از همدردیتون خیلی سخته این همه راه بدی بعد نشه سخته سخت 

رفتم مجددا پیش دکتر نقاب برای انتقال بعدی  انگار دکتر  بارداره گفتم بگم اگه میخوابد انتقال بدید یهویی دکتر نره مرخصی 

دکتر بهم گفت میتونی دو ماه دیگه انتقال بدی  ولی روحیه ات خوب نیس 

تازه بدتر هم شدم دیشب دخترم را دکتر بردم  تایید کرد آسم شدید داره 😭😭😭

خدایا مگه من چقدر میتونم این همه درد را تحمل کنم 😭😭

تو رو خدا برا دخترم دعا کنید 🙏🙏

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامانای مهربون  مرسی از همدردیتون خیلی سخته این همه راه بدی بعد نشه سخته سخت  رفتم ...

عزیزم شما مشکلت چیه میرین دکتر نقاب؟؟؟؟منم میخوام زیر نظرشون برم ‌.شما چطوری نوبت میگیرین زود نوبتت میشع

عزیزم شما مشکلت چیه میرین دکتر نقاب؟؟؟؟منم میخوام زیر نظرشون برم ‌.شما چطوری نوبت میگیرین زود نوبتت ...

من شهرستان که هستم حضوری میرم اول کسایی که اینترنتی نوبت گرفتن بعد حضوری ها دکترش حدودا ساعت ۵ و نیم میاد 

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
2731
سلام، خوبی، خبری ازت نیست، کجایی؟ حالت خوبه عزیزم 

سلام عزیزم خوبی 

خوبم سعی میکنم خوب باشم نشد دیگه چه میشه کرد 

بد جور  روحیه ام خراب شد اخه خیلی امیدوار بودم خیلی 

دوست دارم برای آرامش ام داروی اعصاب بخورم همسرم نمیزاره 

از این طرف هم دخترم حالش بده😭😭

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
2738
ممنون عزیزم بار اول که نشد 😭 امیدوارم بهترین دکتر را انتخاب کنی و توی مسیری که میری موفق باشی و یه ...

ممنونم عزیزم مرسی بابت دعای قشنگت⚘⚘⚘من اقدام برای بچه ی دوم هستم دخترم شش سالشه شروع کردم زیر نظر دکتر برا تعیین جنسیت در کمال ناباوری که همچی سالم بود عکس رنگی گرفتم گفت لوله هات چسبندگی دارن احتمالا بکشه به ای وی اف

بار اول زیر نظر کی بودی چقد هزینه کردی

دکتر نقاب 

تقریبا ۲۰  شد شاید هم بیشتر دقیق نمیدونم 

منم با تعیین جنسیت بودم  

به نظرم تعیین جنسیت خوب نیست بعضی جنین ها از بین میرن و این خیلی بده 😥😥

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
دکتر نقاب  تقریبا ۲۰  شد شاید هم بیشتر دقیق نمیدونم  منم با تعیین جنسیت بودم   ...

دوباره میخوای انجام بدی زیر نظر دکتر نقاب .وای خدای من خیلی هزینه شده ..انشالله خدا دلتو روشن کن وقوی کنه که بتونی ادامه راه بری

2706