2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من شنیدم فقط پوشاکش قیمتاش خوبه

فقط بصورت جینی بخری

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2740
سلام از بانه لوازم برقی که میخری هزینه گارانتی نمیدی و به قیمت نصف یا حتی 1 سوم کلان شهرها هم میتونی جنست رو پیدا کنی
ولی نداشتن گارانتی و ضمانت محصول و نبود امکان تست ممکنه یه خرید پوچ به همراه داشته باشه !
یعنی شما یه LED می خری میاری تهران و هرگز روشن نمیشه یا در طول مسیر ضربه خورده یا از اول ایراد فنی داشته
و کسی ضمانتی برای تعویض این کالا به شما نداده

در واقع خرید وسیله ی برقی گرون و بزرگ از بانه ریسک بزرگیه
@2bare_man
دوستان درست میگن اما از یه طرف اونها اغلب ادمهای با انصاف و راست گویی هستند من رفتم خرید کردم تلویزون Lg البته ال سی دی اون موقع مد بود گرفتم عالیه عالی دراومد البته فروشنده پرسید چطوری می خوای داریم چینی داریم مونتاژ فلانجا و ... همه رو گفت ما هم گفتیم خوبه رو می خواهیم اورد روشن کرد
دختر عموم رفت و ال سی دی اون هم ال جی گرفت افتضاح افتضاح
ببین باید اشنا داشته باشی بخصوص از اهالی اونجا اونا می دون کدوم پاساژ چی هست و فروشنده خوب کیه
بیخودی این همه راه رو اگر برای خرید می ری نرو نه به جاده خطرناکش می ارزه نه پول بنزینش
در ضمن اگر رفتید صبح زود راه نیفتید تو جادش دزد هست و ماشینتون خالی می کنن

روح پدرم شاد که استاد مرا گفت / فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ
برادر شوهر من از اونجا ال سی دی آورده و دو تا ال ای دی .تستشون کردن سالمن.ولی فروشنده گفته با گرون شدن دلار جنسای اونجا هم گرون شده
مادرم..پدرم ..همسرم..عشق و وجود شما را با هدیه ای که خداوند به من داد بیشتر درک کردم..فرشته ی پاکم ستایش!