2733
2739
عنوان

خانوما اگه همسرتون قبل از شما یه دختری و دوست داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 70 پست
بی تفاوت باش دختره اگه همسرتو میخواست که ردش نمیکرد

همسرمو رد نکرده وقتی خانواده ی همسرم اونو خواستگاری کردن چند هفته بعد عقد دختره بود و اینا خبر نداشتن شوهرش همکلاسی دانشگاهش هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب تقصیر خودته اصلا نباید راجع به گذشته طرف مقابل سوال کنید مگه خودازاری داری اخه

چه می دونم واقعا کارم اشتباه بود فکر می کردم مثل همیشه بگه نه وقتی گفت فلان دختره رو می خواستم قلبم از تپش وایساد چون هم خیلی خوشگله و هم بارها به همسرم گفته بودم چقدر این دختر زیباست

همسرمو رد نکرده وقتی خانواده ی همسرم اونو خواستگاری کردن چند هفته بعد عقد دختره بود و اینا خبر نداشت ...

خب طرف دیگه متاهلم هست 

به نظرم اتفاقا عادییه واقعا نمیفهمم چرا ناراحتت میکنه این قضیه

شوهر من با یکی دوست بوده قبل از اشنایی با من و خانواده دختره قبول نکردن ازدواج کنن و دحتره رو شوهر دادن

چند وقت پیش دختره اومده تو پیج دختر من و استوریاشو‌میبینه

ولی من حتی دلم برا دختره هم میسوزه و ناراحت نمیشم

2731

من اوایل ازدواجم فهمیدم شوهرم یجوریه وبی چیزی نمی‌گفت زیر بار نمیرفت یبار مست بود زیر زبونش روکشیدم  فهمیدم خواهر دامادمون دوست داشته و آبجیش  مانع شده درصورتی که خواهرش منو واسش معرفی کردولی بعد ازدواجم جلوی من همش اسم خواهرشوهر رومیاورد شوهرم رنگ به رنگ میشد باورت نمیشه الانم بدم از خواهر شوهرم اومده حداقل منو بیچاره نمیکرد اینم بگم شوهرم آدم فوق العاده ایی هست و هر زنی کنارش خوشبخته ولی اینکه حس کنی قلبی که مال تونیست  خوب آدم ناراحت میشه....‌‌من کلا زدم به بیخیالی چه ببینم چه نبینم بیشتر از همه دلم نمیخواد خواهر شوهرم رو ببینم 

گاهی این خودت دعا کن دعاکن آرام باشی و خوشبخت ......بی گمان میشنود آن خدایی که نزدیک تراز شاهرگ گردن است
وای خدا نصیبت نکنه در حد مرگ سخته 

اره واقعا🥲😐

ی صلوات میفرستی برام 🙏 منتظر معجزه ی خدام 😍صدایِ قلبِ تو قشنگترین اهنگ دنیاس 💖 یه روزی میشینم تک تک تارای موهای فرتو میشمارم 💓کاش میشد صدات رو لمس کنم💕 یا نفس کشیدنتو بغل کنم 💞 وقتی ب شدت احساس دلتنگی میکنی یعنی یه نفر آرزوی دیدنتون داره 💟 ینی میشه الان آرزوی دیدن منو داشته باشی ؟ حتی فکر کردن بهش ضربان قلبم تند تر میکنه 💝 نمیدونم چرا بعد دیدنت هر جایی رو نگاه میکنم فقط چشای تو رو میبینم 💘 ینی میشه برآورده شی ؟ 💌 میشه 💗خلاصه ک خدایا مرسی آفریدیش 🧡حالا هم لطف کن بزارش تو سرنوشتم که تا آخر عمرم دست از سپاس گذاری بر ندارم 💚 قول میدم مراقبش باشم ❤
چه می دونم واقعا کارم اشتباه بود فکر می کردم مثل همیشه بگه نه وقتی گفت فلان دختره رو می خواستم قلبم ...

وااااا کلا خیلی ساده ای فکر کنم

اون از ده بار سوال کردنت تا اخر شوهرتم گفته حقیقتو بهت از بس سوال کردی اینم از اینکارت که جلو شوهرت از کسی تعریف کردی

ادم نباید از زن دیگه تعریف کنه پیش شوهرش دختر

2740
خب طرف دیگه متاهلم هست  به نظرم اتفاقا عادییه واقعا نمیفهمم چرا ناراحتت میکنه این قضیه شوه ...

معلومه روحیه ی محکمی داری خوش به حالت اما عجیبه برام دختره انگار از من خوشش نمیاد سلام نمی کنه یا قبلا که من نمی دونستم گرم باهاش احوالپرسی می کردم اون خیلی سرد جواب می داد

وااااا کلا خیلی ساده ای فکر کنم اون از ده بار سوال کردنت تا اخر شوهرتم گفته حقیقتو بهت از بس سوال ک ...

من ادمی هستم که اصلا دوس ندارم غیر از خودم کسی به چشم همسرم بیاد اما این دختر اینقدر زیبایی طبیعی داره و چشمگیره که حتی خواهرام و مادرم دیدنش از من در موردش پرسیدن من احمق هم اینا رو گذاشتم کف دست شوهرم

معلومه روحیه ی محکمی داری خوش به حالت اما عجیبه برام دختره انگار از من خوشش نمیاد سلام نمی کنه یا قب ...

من کلا اعتماد به نفسم زیاده نمیدونم چرا😅

خب اون دخترم ادمه دیگه

شاید واقعا از شما خوشش نمیاد مثل خیلی از کسایی که ادم حس خوبی بهشون نداره

شایدم کلا ادم سردیه

من ادمی هستم که اصلا دوس ندارم غیر از خودم کسی به چشم همسرم بیاد اما این دختر اینقدر زیبایی طبیعی دا ...

واییی از دست سادگی تووو

ببین مادربزرگ من همیشه میگه نیاز نیست همه‌ اتفاقات روزانه رو برا شوهرت تعریف کنی دقیقا واس همچین‌ وقتاییه دیگه

اصلا چه لزومیه اخه به شوهرت میگفتی که مثلا مامانم راجع به فلانی پرسیده 

من اوایل ازدواجم فهمیدم شوهرم یجوریه وبی چیزی نمی‌گفت زیر بار نمیرفت یبار مست بود زیر زبونش روکشیدم ...

خب همین مهمه که با همسرت خوشبختی و نصیب تو شده بقیه ی چیزا هم که مهم نیست و اینکه امیدوارم اون دختر زیاد جلوی چشمت نباشه 

واییی از دست سادگی تووو ببین مادربزرگ من همیشه میگه نیاز نیست همه‌ اتفاقات روزانه رو برا شوهرت تعری ...

نمی دونم اخه شوهرم هم همینجوریه ریز ریز کاراشو برام تعریف می کنه تازه بعد از اینکه گفت دختره رو می خواسته گفت خیلی براش گریه کردم و ...اخ نمی تونم بگم

2706