2752
2734
عنوان

داستان زندگیم...😔و فرار نامزدم😔😔❄️همشو تایپ کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 22615 بازدید | 232 پست

عزیزم برای خودت ارزش قائل باش 

چرا رابطه برقرارمیکنی اگه میل جنسیت بالاس چیزایی بخور بتونی خودتوکنترل کنی اصلا اصلا به کسی اجازه نده لیست کنه .بگو من ارزشم خیلی زیاده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو داری خودتو نابود میکنی.  چرا ی مشاور نمیری ؟ 

من ز نسل کوروش نام آورم ، از نژاد کاوه آهنگرم ، آریایی از تبار آرشم ، پور زالم زاده تهمینه ام ، عشق میهن تا ابد در سینه ام... من لرم تاریخ من پر افتخار بختیاری ، مینجایی ، کلهرم ، لک زبان ، بویراحمدی ، لیراوی ام ، وارث کاسیت و  ایلامم ، لرم ... لرم فرزند کوروش بزرگ از تبار آریایی ، ریشه در ایلام و کاسیت دارم  ...ایران خانم ،ای زادگاه قشنگ من ، تو با شکوه ترین و متمدن ترین تاریخ دنیا را داری ، بزرگ ترین افتخارم این است که تو مادرم هستی و از نسل فرزندان پاک و دلیر تو هستم ... یک کلام  شکر یزدان دختری ایرانی و لر زاده ام😍 (بیدار شو پدر ، وطن درد داره🖤) .... من دختری از قوم لر ، ایل بویراحمد( بویری ها کمانداران گارد ایلامی و هخامنشی ) ، طایفه بابکان (نواده اردشیر بابکان بنیان گزار سلسله ساسانیان )...  من نژاد پرست نیستم ولی خوشحالم که در کشور و قومی با الگوریتم فرهنگی و انسانی خوبی بدنیا اومدم و فرزند این بزرگان هستم  :  پادشاه ناپیرشیا و ملکه ناپیراسو ایلامی ، کوروش بزرگ ، شاهزاده آتوسا ،  دریا سالار آرتمیس ،  سردادر آریوبرزن ، سردار یوتاب ، بویر هخامنشی ، پادشاه کامناسکرس ، اردشیر بابکان ، شاهپور ساسانی ، بهرام یا بویر ساسانی ، پیروز نهاوندی ، بهرام چوبین ، سردار گیلویه لر   ، ابوطاهر لر گناوه ای ، اتابکان لر ،  کریم خان لر زند ، بهادر السلطنه لر بویراحمدی ،  رئیس علی لر دلواری ، کی لهراسب لر بویراحمدی  ، بی بی قدم خیر لرستانی ، تاج الملوک لر چگنی لرستانی ، سردار اسعد و بی بی مریم و شیر علی مردان لر بختیاری ، میرزا محمد خان لر بوشهری ، غلام رضا خان لر ایلامی( لرستان پشت کوه) ،  خان طلا لر بهمئی ، ولی خان لر فارس ، منصور خان لر باوی ، ناصر خان و عبدلاخان لر بویراحمدی ،کدخدا محمدتقی لر بویراحمدی )  کاربر سال ۹۷                
تموم‌شد...

دخترم تو اصلا مناسب ازدواج نیستی مناسب دوستی هم نیستی. برو دو سه سالی خودتو بهتر کن بعد به فکر رابطه سالم بیافت این ها که گفتی همه آدمای آشغال بودن و کثافت بازی بوده

قول دادم بهش که اگه بمونه هرکاری اون بگه میکنم من میمردم براش یادمه چقد گریه کردم من ماما هستم تا ...

بگووو چرا ماماها اینقد بی اعصاب و بد اخلاقن....

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)
هرکی‌تو‌زندگیم‌سمت من‌اومد برای سواستفاره بود😔

عزیزم همه پسرا همینن بخدا تو مجازی رو بگردی دوتا آدم درست پیدا نمیکنی همه اش میگن عکس و سک....س دیگه از همه باید بترسی جامعه خراب شده هیچکی ازدواج نمیکنه 

تنها راه یاد گرفتن ؛ زندگی کردنه ✨ میشه یه صلوات مهمونم کنید 🙃❤️