2733
2734

تجربه ی خودتون رو میخوام 

نه اون چیزی که ازش شنیدید 

چه عوارضی داشته براتون؟

چند وقت استفاده کردید؟

تا الان به هرچی میخاستم رسیدم..به عشقم رسیدم؛خانوم معلم شدم؛ انتقالیم هم درست شد خدایا همیشه همینطوری هوامو داشته باش

تا الان استفاده نکردم. چند باری اورژانس خوردم انقد عوارض داشت پشیمونم

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

من 15سال استفاده کردم هیچ طوریم نشد

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من کلا نخوردم چرا ببخشید از ک ا ن د وم استفاده نمیکنین

مردادوست ندارن من خودمم همینطور

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
بهترین راه جلوگیری همینه وگرنع خیلیا با قرص خوردنم باردار شدن. یکیش مامان خودم ک الان ثمرش منم

قرص احتمالش خیلی کمه گلم.تازه اگه باایناباشه همون کاندومم ممکنه سوراخ شه وکاربده دستت

من 15سال استفاده کردم هیچ طوریم نشد

اینکه میگن باعث چاقی میشه حقیقت داره؟ 

و اینکه ممکنه بعدش بچه دار نشیم؟

تا الان به هرچی میخاستم رسیدم..به عشقم رسیدم؛خانوم معلم شدم؛ انتقالیم هم درست شد خدایا همیشه همینطوری هوامو داشته باش

نه از همون اول جلوگیریم طبیعی بوده یا با کا....ولی چن بازی بخاطر سفر مشهد و کربلا اینا و یا ماه رمضون ال دی خوردم که پری نیاد، این آخری که ماه رمضون پارسال بود تا یه ماه یا بیشتر همش حالت تهوع داشتم فقط حالمو خیلی بد کرده بود، زیاد نخوردم تا حالا

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
اینکه میگن باعث چاقی میشه حقیقت داره؟  و اینکه ممکنه بعدش بچه دار نشیم؟

والامن بعدازدواجم چاق شدم نمیدونم شایدواقعاتاثیراینابود.بچه دارم شدم کلاواسم عوارض نداشت ولی خب بدنهامتفاوته واسه هرکی ی جوراثرمیذاره ی مدت استفاده کن عوارض دیدی بذارکنار

اگه بخای همیشه بخوری مضره، من میگم یکی دوبار کم خوردم، پارسال که زیاد خوردم یکم خیلی اذیت شدم، مداوم بخوری برات بده و عوارضش زیاد

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤