2733
2734

مااعضای کانال منتظران ظهور به مناسبت میلاد مولایمان(عج) یک همصدایی بزرگ داریم. و تا الان دو دور 313 هزارتائی صلوات تقدیم به حضرت نرجس سلام الله علیها داشتیم.

برخی علما توسل به ایشان را با قرائت 1000 صلوات جهت برآورده شدن حاجات سفارش کرده اند.

دعوت می کنیم شما عزیزان هم با تعداد صلواتی که در توانتان هست ،در تکمیل دور سوم از این طرح به ما بپیوندید.

ان شاءالله که خانم سفارش ما را به فزرند بزرگوارشان بکنند.همچنین هدیه به مادر مولایمان باعث شادی ایشان نیز خواهد شد و امید داریم حضرت در میلادشان از ما خشنود باشند و آخرین سال غیبتشان باشد.

مهلت قرائت صلواتها تا پایان 16 شعبان

برای شرکت در این طرح می توانید به کانال منتظران ظهور بپیوندید و یااینکه همینجا تعداد صلئاتی که نیت دارید رااعلام بفرمائید تا بنده به مسئول طرح برسانم.

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند

✅لینک کانالهای منتظران ظهور

-پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/3172335659C7dc453acb8

-پیام رسان تلگرام:

http://t.me/Montazeranezohooor

-پیام رسان واتساپ:

https://chat.whatsapp.com/IRqCtOyxfhKDpSQGfPpd1H

و

https://chat.whatsapp.com/DKRXdVWPlq0EElPsr5DNzO

💥در واتساپ مطالب قبل از عضویت قابل مشاهده نیستند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

1000تا حاجت همگی روا انشاءالله..  

حاجت روا باشيد دوست گرامي

خواهشمندم تا پايان روز 16 شعبان سهم صلواتتان را قرائت فرموده و تقدیم به خانم حضرت نرجس سلام الله علیها کنید.

همه ی عزیزان شرکت کننده در طرح آمین گوی دعایتان هستند.شماهم دعا برای جمع را فراموش نفرمایید.

ان شاءالله نیت این همصدائی سلامتی و فرج مولایمان و حاجت روایی جمع شرکت کننده در طرح

درصورتی که از دوستان و اقوامتان هم مایل به شرکت در این همصدایی بودند به بنده یا مسئول طرح در کانال اطلاع دهید.

قابل دونستید حقیر را هم دعا بفرمائید.

2731

@سوگل76بدبخت    @فرنی_  @منتظرررررظهور   @بانوی_شهریوررر    @پناه_آخر    

دوست گرامی سلام.بنده اتفاقی شما را تگ کردم.ان شاءالله خیر باشد.

دعوت می کنم درصورت تمایل در این همصدایی به جمع ما بپیوندید و ناشر طرح باشید.اطلاعات تکمیلی هم درپست اول همین تاپیک است و هم در مجموعه کانالهای منتظران ظهور که لینک آن در اوایل همین تاپیک قرار داده شد.حاجت روا و دست پر باشید.

دعوت می کنم درصورت تمایل در این همصدایی به جمع ما بپیوندید و ناشر طرح باشید.اطلاعات تکمیلی هم درپست اول همین تاپیک است و هم در مجموعه کانالهای منتظران ظهور که لینک آن در اوایل همین تاپیک قرار داده شد.حاجت روا و دست پر باشید.

@zahraayat    

@سمیه_12    

@آپنجره    

@ظهور_313    

@منتظرظهورآقا    

2000 صلوات. 

التماس دعا

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

دو دور از این طرح به اتمام رسیده و ان شاءالله به همت شما بزرگواران دور سوم هم کامل شود.

منتظران#   ظهور#    ظهور_نزدیک_است#  

2740
2000 صلوات.  التماس دعا

حاجت روا باشيد دوست گرامي

خواهشمندم تا پايان روز 16 شعبان سهم صلواتتان را قرائت فرموده و تقدیم به خانم حضرت نرجس سلام الله علیها کنید.

همه ی عزیزان شرکت کننده در طرح آمین گوی دعایتان هستند.شماهم دعا برای جمع را فراموش نفرمایید.

ان شاءالله نیت این همصدائی سلامتی و فرج مولایمان و حاجت روایی جمع شرکت کننده در طرح

درصورتی که از دوستان و اقوامتان هم مایل به شرکت در این همصدایی بودند به بنده یا مسئول طرح در کانال اطلاع دهید.

قابل دونستید حقیر را هم دعا بفرمائید.دیدم در نینی سایت شما بزرگوار هم تعدادی تاپیک دارید.درصورت تمایل درجمع کردن این هدیه ی معنوی میلاد مولایمان سهیم باشید.

@reyhane1396    

سلام دوست گرامی.بنده اتفاقی شما را اینجا تگ کردم.متوجه شدم دغدغه ی ظهور مولا و وضع منتظران مولا را دارید.از شما دعوت می کنم درصورت تمایل با ما همراهی فرموده و در طرح شرکت فرموده و این طرح را نشر دهید.اجر معنوی این خیر محفوظ برای شما.حاجت روا باشید.ان شاءالله به همت شما ارادتمندان حضرت این دور هم کامل شود.

@مریم1372    

سلام دوست گرامی.بنده اتفاقی شما را اینجا تگ کردم.متوجه شدم دغدغه ی ظهور مولا و وضع منتظران مولا را دارید.از شما دعوت می کنم درصورت تمایل با ما همراهی فرموده و در طرح شرکت فرموده و این طرح را نشر دهید.اجر معنوی این خیر محفوظ برای شما.حاجت روا باشید.ان شاءالله به همت شما ارادتمندان حضرت این دور هم کامل شود.

دو دور از این طرح به اتمام رسیده و ان شاءالله به همت شما بزرگواران دور سوم هم کامل شود.بنده فقط برای معرفی طرحها به نینی سایت می آیم وخیلی آشنانیستم.ان شاءالله از اجر هدیه ی تمامی عزیزانی که به همت شما به طرح معرفی می شوند بهره ببرید.

گلگلی#   دور#  

@zahraayat    

@eliott93    

@nf68    

@نازنین1372    

@مائده6525221    

سلام عزیزان شما هم شرکت کنید... ان شاءالله مادر اقا واسطه حاجت روایی مون بشن

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
دوست گرامی سلام.بنده اتفاقی شما را تگ کردم.ان شاءالله خیر باشد. دعوت می کنم درصورت تمایل در این ه ...

سلام عزیزم ممنون از دعوتت 1313 صلوات هدیه می کنم 

اللهم عجل الولیک الفرج

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤

@اسماآتی    

@عروس_خانومااااا    

@برفدانه    

@افسانه96    

@قاصدکم1106    

سلام دوستان لطفا شرکت کنید

2706