2733
2739
عنوان

خارش بعد از میکروبلیدینگ ابرو

3762 بازدید | 20 پست

دخترا من 11 روزه از میکرو ابروم میگذره بعد از ۳روز ک رفتم حموم شروع کرد به خاریدن اول گفتک شاید پوست ریزیه اما الان پوسته م نمیده ولی میخاره میسوزه 

چیکار کنم؟ 

بتامتازونم میزنم بی تاثیره

راهی بلدید ب من میگید

بتامتازون بزنی میریزه ها تتو هات 

از ارایشگر سوال کن 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بلید ابروهات موند یا پاک شد دوستم؟برا منم خیلی میخاره دوس دارم حسابی بخارونمش وهمه زخمارو جدا کنم

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2740
بلید ابروهات موند یا پاک شد دوستم؟برا منم خیلی میخاره دوس دارم حسابی بخارونمش وهمه زخمارو جدا کنم

برا من الان حدود یک سال و نیمه ک مونده

من در کل راضی بودم خیلی 

برا من الان حدود یک سال و نیمه ک مونده من در کل راضی بودم خیلی 

خداروشکر.خوبه خدا کنه واسه منم دوام داشته باشه

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

بتامتازون همون لحظه تو سالن باید زده بشه اونم در موارد خیلی خاص 

بعد میکرو باید پمادad زده بشه 

و خارش تا این حدود بعد اینهمه مدت طبیعی نیست ممکنه پوستت کلوئید ساز باشه یا رنگ استفاده شده فیک باشه 

جایی که انجام دادی معتبر بود سوزنو جلو چشم خودت باز کرد؟

2706