2733
2734
عنوان

اینجا همه روستا زندگی میکنن یا شهرستان های محدود وکوچیک؟

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 24 پست
مهم منظورمه من خدایی نکرده قصد توهین ندارم ..... ده بار هم گفتم ولی واقعا پشمام ریخته از بعضی کامنتا ...

ایوای دقیقا یه احمقی نوشته دختری که سفر می‌ره متانت نداره معنی متانت رو فهمیدیم 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من مرکز استانم ولی اکثرا اطرافیانم به دختر اجازه سفر نمیدن یکیش پدر مادر خودم من الان چندتابچه هم دارم به شوخی هم نمیتونم بگم میخوام تنها برم😶😶😶  ولی در مورد گواهی بکارت حقیقتش اینه که اولین بار تو این سایت باهاش آشنا شدم اطرافم اصلا همچین چیزی ندیدم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
تحصیلکرده زیاد داریم اتفاقا, از لیسانس به بالا...از کجا آوردی این درصد رو

بابا مشخصه دیگه از وضع سایت حرف منم فقط نیست 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
بابا مشخصه دیگه از وضع سایت حرف منم فقط نیست 

اینجا خیلی راحت کلمه ترشیده رو برای دختر بیست بیست و دو ساله بکار میبرن ولی من حقیقت شاید سال هاست تو اطرافم ندیدم دختر تو این سن ازدواج کنه

2740
اینجا خیلی راحت کلمه ترشیده رو برای دختر بیست بیست و دو ساله بکار میبرن ولی من حقیقت شاید سال هاست ت ...

ولی اینجا من زیاد دیدم تو ۱۶سالگی ازدواج کردن و با افتخار هم تبلیغ میکنن 

والا ما مال تهران هستيم دوستامم همه هستن البته اينجا هم رو نميشناسيم 

ولى خوب اينجا از هر قشر و سن و مكان و جنسى هستن 

حالا چرا به نظر شما افكارشون پوسيده است چون اينجا خود واقعيشون هستن و ادا در نميارن و انسانها فطرتا خدا جو و به دنبال پاكى هستن ،كه به نظر شما قديمى شده 

حالا دنياى مدرن داره حركت ميكنه به اين سمت ولى بعضيا  فكر ميكنن اين  افكار پوسيده است چرا ؟ چون انقدر از مغزشون استفاده نكردن ،تفكر و منطقشون رو از دست دادن