2733
2734

هفته ۱۴ام هستم. قبلا هماتوم داشتم تو غربال گری چیزی ننوشت در مورد گفتم حتما جذب شده. از اون موقع شیاف هم میذارم شبا. طول سرویکسم گفت ۳۲عه و جفت قدامی.

ترشحم زرد بود.بدون خازش و سوزش.چند روزه تقریبا قرمز قهوه ای شده. به دکتر گفتم. گفت اگه کمه و درد پریودی نداره همون شیافو استفاده کن. هفته بعدم میرم سونو واژینال. ولی خیلی میترسم . استراحتم میکنم. ولی وقتی بلند میشم انگار کمرم گرفته اس😭همش گریه میکنم از ترس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم نگران نباش چون قبلاً هکاتوم داشتی احتمالا کامل جذب نشده کار سنگین کردی؟مثل پله جاروبرقی یا خم ...

کار سنگین نه ولی خونمون پله زیاد داره. هفته ای دوبار مجبورم برای دکتر و کارای دیگه برم 😔کسیو هم نداریم اینجا 

2738
کار سنگین نه ولی خونمون پله زیاد داره. هفته ای دوبار مجبورم برای دکتر و کارای دیگه برم 😔کسیو هم ندا ...

احتمالا هم بخاطر پله هست سعی کن بیشتر استراحت کنی نگران نباش منم چند بار لکه بینی داشتم دیگه اونوقت اصلا از جام تکون نمی‌خوردم و شیافم دوتا کن نگرانم نباش 

خیلی لطف نیکنی واقعا نیاز دارم 

میددنم گلم

منم این روزای استرس دارو گذروندم

دعا و قرآن زیاد بخون

خدا مراقب هدیه ای که بهت داده هست❤

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706