2737
2734
عنوان

وزن جنین در 31هفته

250 بازدید | 26 پست

خانما من دیروز رفتم سونو 31هفته و3روز بودم وزن جنین رو تو برگه سونو زده 1750+/250_gr

اون منفی 250 یعنی چی؟؟ و وزن جنین خیلی  کمه بنظرتون؟؟ تا موقع تولد چند میشه؟ کسی بوده تو این هفته ها وزن بچش مثل نینی من باشه؟ موقع تولد چند بدنیا اومد؟ 

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وزنش خوبه. اون مثبت و منفی درصد خطاس یعنی 250 گرم یا بیشتره یا کمتر 

وااای خداکنه کمتر نباشه😭😭😭

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
2728
خوب بخوری هفته ای ۲۵۰ تا ۳۰۰ گرم وزن میگیره

والا میخورم هروز شیر خرما بستنی میوه آبمیوه تازه میخورم هفته ای یبارم کباب میخورم آبگوشت میخورم 

پودر ترومام هم هروز میخورم

نه بابا من تو هفته 29 رفتم 1500 بود الان 38 هفتم خداروشکر وزنش خوبه 

خداروشکر 

خوشبحالتون دیگه آخر راهی، الان وزن نی نی چقدره؟ طبیعی هستین یا سزارین؟ 

2738
خوبه همینجور بخور  وزن گیری بچه تو هفته های آخره

چشم عزیزم خیییلی استرس وزنشو دارم میخوام موقع تولد حداقل 3800اینا باشه 

میرسه بنظرتون ب اون وزن تا موقع زایمان ؟ 

3600. سزارین 

هزارماشالله خدا حفظش کنه 😍

بچه بریچ بوده یا سزارین اختیاری هستین؟ 

2706