2733
2734
عنوان

وزن جنین در 31هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 26 پست
اختیاری 

راستی هزینه سزارینتون چند میشه؟ صحبت کردین با دکتر؟  بیمه تکمیلی دارین یا آزاد حساب میشه براتون؟ 

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر بیخود کرده بدن خودمونه خودمون تصمیم میگیریم

خونواده شوهرمم راضی نیستن ب سزارین میگن برو طبیعی😏، ولی من میترسم 😭 در واقع از هردوشونم میترسم😢😪😪

ولی بنارو به سز گذاشتم فعلا

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
2731
خونواده شوهرمم راضی نیستن ب سزارین میگن برو طبیعی😏، ولی من میترسم 😭 در واقع از هردوشونم میترسم😢😪 ...

آره خونواده شوهر منم میگم برو طبیعی😏😏. انگار اونا میخان درد بکشن تصمیم میگیرن

11خورده ای. نصفشو بیمه تکمیلی میده

چقدر زیاد 😱 کدوم شهر هستین؟ برا من دکتر گفته 5ونیم واسه خودم میگیرم هزینه عمل، 3ونیم هم بیمارستان میگیره 

آره خونواده شوهر منم میگم برو طبیعی😏😏. انگار اونا میخان درد بکشن تصمیم میگیرن

بمنم میگن هی دو دلم میکنن میگن سزارین کنی تا40روز نمیتونی حرکت کنی نیاز ب کمک داری فلان.. 

گوش نده کار خودتو بکن

راستی برا وزن گیری جنین کار خاصی کردین یا تغذیتون چطوره چیا میخورین؟ وزن خودتون چطوره

راستی برا وزن گیری جنین کار خاصی کردین یا تغذیتون چطوره چیا میخورین؟ وزن خودتون چطوره

صبحا همیشه موز میخورم یه روز درمیون تخم مرغ آب‌پز. برنج و ماکارانی و کباب و ذرت مکزیکی بستنی میخورم همه چی میخورم خلاصه. قرص ویتامینم فکر کنم تاثیر داشته