2737
2734
به نظر شما برای دختری که وضع مالی خانوادش متوسط رو به بالاست و همیشه تو رفاه بوده پسری که خوش اخلاق آرومه هنرمند ولی از هیچ باید شروع کنه بهتره یا پسری که وضع مالی مناسبی داره اما اونجور که باید بلد نیست رفتار کنه؟
عشق
یه دختر دارم شاه نداره   صورتی داره ماه نداره    ب کس کسونش نمیدم   به کسی میدم ک کس باشه  پیرهن تنش اطلس باشه  شاه میاد بالشگرش شاهزاده هاااش دورو ورش واسه پسرکوچیکترش  عایاااااااااا بدم عایاااااااااااااا ندم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سوال سختیه. من با کسی ازدواج کردم که منطقم میگفت خونواده ام قبولش دارن و آدم موجهیه . توی هیچی صفر یا صد نبود که بگم پولش مهم بود یا عشق و رفتارش. یه آدم نرمال از همه لحاظ
انتخاب هیچ کدومش به تنهایی رضایت نمیاره .
دلم میخواهد به همه ی عقاید احترام بگذارم ولی احترام به برخی عقاید توهین به شعور خودم است . پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم
2738
ببین کدومش با اخلاقیات و مرامت بیشتر جوره ملاکت پول نباشه پول بدست اوردنیه همیشه میشه بدستش اورد ولی اخلاق و ارزشهای انسانی بدست اوردنی نیست تو ذات هر ادمی نهشته شده
🌹اميرارسلان و اميراردلان گل پسرام🌹
من عشقو انتخاب کردم خداروشکر خوشبختیم داریم باهم زندگیمونو میسازیم
Far over the misty mountains cold (در آن سوی کوهستان مه آلود و سرد) ..... To dungeons deep and caverns old (به سوی دخمه های عمیق و غار های کهن رهسپاریم) ..... We must away ere break of day (ما باید پیش از دمیدن صبح دست بکار شویم ) ..... To find our long forgotten gold (تا ارزش های بزرگ و فراموش شده ی خود را پیدا کنیم.)