2737
2734
عنوان

آیا آب آوردن شکم درمان دارد؟

8116 بازدید | 22 پست

مامانم سیروز کبدی داره

دیروز گفت شکمم خیلی ورم کرده

چند روز پیش هم مچ پاش ورم کرده بود

امروز دکتر عمومی بهش گفته شکمت آب آورده و باید بری سونو

شما دیدن کسیو رو که درمان بشه؟

اصلا درمان داره؟

منم لایک کنین 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تحت نظر نیست مگه

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2731
چند ماهی هست که نرفته دکترش

اشتباه کرده نرفته دکتر خودش دارو میده 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2740

[QUOTE=229602963]درمان ا

اره حتما 

کلا بهبود پیدا میکنه؟ درد داره کشیدن آب؟

نمیدونم دردشو من یکی رو دیدم چند ماه یه بار اینجوری میشه مگه زیر نطر دکتر نیست باید بره دکتر خودش نه عمومی ممکنه خدایی نکرده مشکل جدی پیش بیاد

خدا خیرت بده از عصر تا الان دارم روانی میشم

زن پسر داییم گفت شکمم اب اورده بود رفت دکتر خوب شد امیدت به خدا باشه گلم

2706