2752
2734
عنوان

سلام اسم. دختر وپسر با آ

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 57 پست
لنا💕 هانا 💋 هلنا 🦋 روشنا 🌱 با قسمت آخر اسمش ست کنی قشنگتره  چون میگی آ زیاد دارین ت ...

قشنگن همه شون پیشنهاد خوبیه باخرش ست بشه❤️ممنون

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تنها چیزی ❣که رگهامو گرم نگه میداره ❣دیدنِ خندین لب‌های توعه ..!❣تو همیشه بخنددخترقشنگم..!❣
،😂😂به قول شوهرم هرچی باشه سالم باشه اسمشم باخودش میاره مثل آسنا که از اول بارداری که باهاش حرف میز ...

آسنا از مهرسا قشنگتره 😁

شازده کوچولو👶: شنیدم ادما از دور قشنگن،از چقدر دور؟  روباه🦊:از خیلی دور یعنی جایی که اصلا نبینیشون:) ️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر: آرسام آرتام  آراد آرمان آریا آدریان آرتین آراز سورنا

👏👏👏سورنا ارتام قشنگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تنها چیزی ❣که رگهامو گرم نگه میداره ❣دیدنِ خندین لب‌های توعه ..!❣تو همیشه بخنددخترقشنگم..!❣
2731
قشنگن همه شون پیشنهاد خوبیه باخرش ست بشه❤️ممنون

خواهش میکنم گلم

خدا کوچوهات رو برات حفظ کنه🥰🌱

شازده کوچولو👶: شنیدم ادما از دور قشنگن،از چقدر دور؟  روباه🦊:از خیلی دور یعنی جایی که اصلا نبینیشون:) ️

آیدا 

آنا

آیسان 

آیسِل

پسر:

آراد

آوات

آیهان

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
آسنا از مهرسا قشنگتره 😁

ممنون از لطفتون 

ولی خب چون توی مهر ماه دنیامیومد گفتیم مهرسا اونم که خیلی هول بود یه ماه زود اومد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آیدا  آنا آیسان  آیسِل پسر: آراد آوات آیهان

تشکر از اسمای انتخای زیباتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من پسفردا زایمانمه. اسمش ب انتخاب همسر و پسرجان آوا میزاریم.

مبارک باشه انشاالله که خوش قدم باشه برامنم دعا کن که سالم باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آتنا خیلی به آسنا می خوره 

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
آیدا  آنا آیسان  آیسِل پسر: آراد آوات آیهان

ممنون بااین اسم های زیبا واقعا انتخاب سخت شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706