2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه قبول شم میر غیر انتفاعی

تیزهوشان سخته مخصوصا اینکه از هفتم بری 

البته اگ از هفتم بری دیگ واسه دبیرستام ازمون نمیدی

ششم به هفتم سوال درسی نداره فقط استعداد تحلیلی یا همون سوالای هوشه روزی حداقل4-5 ساعت بخون

۱۱۲۲۸…تو مث رقص گل سرخی رو بااااد🌹…من مث خارم رو ساقه هه اونم زیاد زیاد🥀…دو روز با من بگردی ببین…رنگیش میکنم در و دیوارتو😃…نگو نه که اصن نمیشه پیش من نباشی🫂…میشه کم نباشی میشه مث قبلنا شی…نگو که اصن دلم میخاد بی تو برم بمیرم💃🏻…من عاشق اینم که تا صب پیشت بشینم🤍…دیر اومدی زود نخا برو🚶🏻…بعد عمری عزیز گیر آوردیم تنها تورو🫂…با ژینا1400/8/27 در مغازشون🍫با سمانه و سارا1400/11/15 در مغازشون❤️با سمانه و سارا1401/1/10 در مغازشون...با ماهی در خونشون 1401/1/18... با نیکیا تو نوبهار 1401/1/25...12-13 مرداد در کافه استارباکس
دارم چند تا کتاب کار هوشکمپلکس دارم 

بشین همونارو بخون . به حرف بقیه گوش نده . مردم فقط میخوان بگن تیزهوشان بده . ولی من به عنوان فردی که تیزهوشان میخونم میگم حتی با غیر دولتی هم فرق داره تیزهوشان چه جو چه تدریس

کاربر سرگشته از جهل دنیا هستم.  اگر از اون دسته افراد هستید که انسان بودن رو  تنها و تنها توی حجاب و نماز و روزه خلاصه میکنید و عقایدتونو بدون دلیل منطقی تحمیل میکنید . پس لطفا با من صحبت نکنید 🙏
2738
من سه سال پیش دادم ولی قبول نشدم کتاب های زیادی خریدم و کانال آقای مسعود بیگدلی رو دنبال میکردم ...

داداشم که خصوصی ثبت نام کرده امتحان ماهانه که ازش میگیرن یکی 118 تا سوال هستن

ما همه برابر هستیم ✨
سال چند قبول شدی تو تیزهوشان؟ من قراره سال بعد بدم برای نهم

من هفتم و هشتم بودم بعد چون ناحیه یک بودم و دبیرستان ناحیه یک منطقه پایین شهر بود نهم رفتم غیر دولتی . دهم دوباره تیزهوشان دراومدم 

کاربر سرگشته از جهل دنیا هستم.  اگر از اون دسته افراد هستید که انسان بودن رو  تنها و تنها توی حجاب و نماز و روزه خلاصه میکنید و عقایدتونو بدون دلیل منطقی تحمیل میکنید . پس لطفا با من صحبت نکنید 🙏

من اوایل دهه ی 70 بدون آمادگی شرکت کردم (البته همیشه شاگرد اول کلاس و مدرسه توی پایه ی خودم بودم و همین طور نفر اول آزمون آینده سازان توی شهر) و قبول شدم.... الانو نمیدونم، چون قطعاً رقابت و تعداد داوطلب بیشتره ولی در کل اگه به عقب برگردم حتی اگه توی یه مدرسه ی دولتی هم درس میخوندم خیلی برام فرقی نمی کرد، چون برای کنکور مهم پشتکاره..... یعنی پشتکار از هوش بیشتر نتیجه میده.... 

2706