2737
2739
آفرین کدوم شهر درس میخونی؟

زنجان

کاربر سرگشته از جهل دنیا هستم.  اگر از اون دسته افراد هستید که انسان بودن رو  تنها و تنها توی حجاب و نماز و روزه خلاصه میکنید و عقایدتونو بدون دلیل منطقی تحمیل میکنید . پس لطفا با من صحبت نکنید 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زنجان

بازم آفرین 

یه سوال 

از کدوم کتابا استفاده میکردی و معدلت توی پایه های هشتم و نهم و هفتم اینا چند شده بود آیا قلم چی میرفتی؟و اینکه روزی حداقل چند ساعت درس میخوندی؟

ببخش من فوضولم خیلی استرس دارم برا تیزهوشان دعام کنید قبول شم ممنون میشم راهنماییم کنی

2728
بازم آفرین  یه سوال  از کدوم کتابا استفاده میکردی و معدلت توی پایه های هشتم و نهم و هفتم ...

برا نهم آی کیوی جامع گاج . رشادت فارسی و علوم و ریاضی داشتم . کتاب استعداد تحلیلی آی کیو داشتم . آزمون گاج شرکت میکردم . معدل هر سه ستون کارنامم تو کل راهنمایی بیست بود . حدودا روزی پنج ساعت میخوندم 

کاربر سرگشته از جهل دنیا هستم.  اگر از اون دسته افراد هستید که انسان بودن رو  تنها و تنها توی حجاب و نماز و روزه خلاصه میکنید و عقایدتونو بدون دلیل منطقی تحمیل میکنید . پس لطفا با من صحبت نکنید 🙏
برا نهم آی کیوی جامع گاج . رشادت فارسی و علوم و ریاضی داشتم . کتاب استعداد تحلیلی آی کیو داشتم . آزم ...

من تقریبا روزی ۵ الی ۷ ساعت درس میخونم توی قلم چی ثبت نام کردم ترازم بالای ۷۰۰۰ میاد معدل پایه هفتمم ۱۹.۹۸ شد الانم ۲۰ به نظرت امیدی برای قبولی هست؟

راستی از کتاب های علامه حلی علوم و مبتکران رشادت فارسی و ریاضی و از خیلی سبز علوم تیزهوشان هم استفاده میکنم کتابای قلم چی هم هست

من تقریبا روزی ۵ الی ۷ ساعت درس میخونم توی قلم چی ثبت نام کردم ترازم بالای ۷۰۰۰ میاد معدل پایه هفتمم ...

آره عالیه شرایطت . همینطوری ادامه بده ایشالا قبول میشی 

2740