2733
2734
عنوان

کسی اوزون تزریق کرده برای کمریازانوش

| مشاهده متن کامل بحث + 2662 بازدید | 29 پست
ن عزیزم کلینیک سینوهه رفتیم دکتر حدود ۵ جلسه فک کنم تزریق کرد بعد کنارش ماساژو چندتا کار دیگ هم ان ...

خداروشکر مرسی جواب دادی 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست عزیز شما در کمر دکتر براتون تزریق کرد ؟تاثیر گذاشت ؟

بله شوهرم شکر خدا بهتره

البته سیاتیک هم داشتن رژیم رعایت کردن

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
2728
اسم دکترش یادتون ؟کلینیک سینوهه بود ؟اسم دکتر اگر یادتون میشه بفرمایید ؟

اسم دکتر رو ن والا

ولی سینوهه برای ماساژ درمانیو برق و اینا بود

واحد 2 دکتر تزریق میکرد

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
2740
اسم دکتر رو ن والا ولی سینوهه برای ماساژ درمانیو برق و اینا بود واحد 2 دکتر تزریق میکرد

طبقه دوم ،ترریق ،می گن یه پکیج که فیزیوتراپی و اوزون هر دو باید باهم انجام داد ،به من گفتن دکتر امین زاده گوهری انجام میده ک ه حدود ۶۰ سالش موهاش تقریبا فر جوگندمی ،به نظرتون برم شما نتیجه مثبت گرفتین ؟

طبقه دوم ،ترریق ،می گن یه پکیج که فیزیوتراپی و اوزون هر دو باید باهم انجام داد ،به من گفتن دکتر امین ...

اره خودشه

بنظر من ک اره خب اونجا خیلی ها اومده بودن جلسه اخرشون بود راضی بودن

ولی شوهر من چون کارش سنگین بود اینجوری درد میکشید یکم ک رعایت کرد درست شد

اره خودشه بنظر من ک اره خب اونجا خیلی ها اومده بودن جلسه اخرشون بود راضی بودن ولی شوهر من چون کارش ...

به من گفتن ۲ هفته باید برم ۴ یا ۵ جلسه اوزون همراه با فیزیپترلپی به همسر شما همین گفتن؟

به من گفتن ۲ هفته باید برم ۴ یا ۵ جلسه اوزون همراه با فیزیپترلپی به همسر شما همین گفتن؟

۵ جلسه اوزون ۱۵ جلسه فیزیوتراپیو ماساژ درمانی و طب سوزنی بادکش