2733
2739

سلام به همه دوستای گلم رفتم دکتربرای درمان دیسک 

یه نواراز پام گرف نوارعصبیه همچین چیزی

بعدگفت بایدرعایت کنی دیسکت شدیده زده الان ب پاهات اینا

بعدگفت اینجاتزریق اوزون انجام میشه ۲میلیونو۸۰۰ تزریقش کردم دوجایکی کمریکی باسن 

کسی تزریقشوانجام داده یانه چجوریه تسکین دهندس یامسکنه البته اونجاگفتن درمانیه نمیدونم دیگ 

عزیزم خیلی کار خوبی کردید
همسر من دیسک کمر داشت سه بار تزریق کرد ماهی یکدونه ،برای همسرم تاثیر مثبت داشت،تشخیص پزشکش ۳ ماه بود
هر جا میرفتیم میگفتن باید جراحی بشه که بعد از تحقیق متوجه شدیم عوارض جراحی خیلی بیشتر
یکی از دوستانم کلینیک سینوهه رو پیشنهاد داد کلا روش درمانشون متفاوت اوزون تراپی و لیزر درمانی و واقعا ما نتیجه عالی دیدم ازشون
این پیج اینستاشون به طور کامل در مورد روش درمانشون توضیح دادن
اینم آدرس سایتشون 👇🏻👇🏻👇🏻
https://dr-jamaly.com/
آدرسشون : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272

نمیدونم اوزون چیه ولی مامان من یه چیز ژل مانند به کمرش تزریق کرده و بهتر شده(چندین عمل مختلف کرد ولی این از همه بیشتر جواب داد)

دود اگر بالا نشیند کسر شأن شعله نیست جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم چند سال پیش تزریق کرده 

برای کمرش 

دیسک کمرش خیلی اذیت میکرد و درد داشت 

به فاصله چند ماه دو سری تزریق کرد 

بهتر شده اما خوب نشده 

حالت درمانی داره و باید رعایت کنی 

بعد تزریق هم بهتره یه چند روزی کامل استراحت کنی 

2731
همسر من سه بار تزریق کرد ماهی یکدونه ،برای همسرم تاثیر مثبت داشت،تشخیص پزشکش ۳ ماه بود 

من تزریق کردم اماپاهام دردمیکنه همش احساس  میکنم کل رگهام درحال پرشن🤣

مرسی ازراهنماییت سرپاییه تزریقش دیگه مال شماچجوری بوده

دکترش تو بیمارستان براش انجام داد ، صبح رفت بیمارستان کاراش کردن تا واسش انجام بدن ظهر بود،  چند ساعت بعدش هم  نگهش داشتن و بعد مرخص کردن

دکترش تو بیمارستان براش انجام داد ، صبح رفت بیمارستان کاراش کردن تا واسش انجام بدن ظهر بود،  چن ...

اوزون تزریق کردم پاهام دردمیکنه رگهای پام هی تیرمیکشن الان هزینه شم خیلی زیاده چرا

2738

شما با تزریق خوب شدی 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
همسرم اثر کرد

عزیزم میشه توضیح بدی 

چند بار  تزریق کرد بیمارستان رفتین .دکتر به من میگه دیسکت خفیف ولی دردم تموم نمیشه روانیم کرده 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
عزیزم میشه توضیح بدی  چند بار  تزریق کرد بیمارستان رفتین .دکتر به من میگه دیسکت خفیف ولی ...

ن عزیزم کلینیک سینوهه رفتیم

دکتر حدود ۵ جلسه فک کنم تزریق کرد

بعد کنارش ماساژو چندتا کار دیگ هم انجام داد

۱۰ یا ۱۲ جلسه رفتیم

بعد سه ماه ک قطع کرده بود کم کم خوب شد

البته چون سیاتیک هم داشت رژیم هم رعایت کرد کمتر سردی خورد ماشالله بهتره

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂