2733
2734
عنوان

دندون قروچه

2158 بازدید | 50 پست

پسرم تو خواب خیلی دندوناشو بهم فشار میده صدای بدی داره 😖 میترسم بشکنه دندوناش . اینجور مواقع باید بیدارش کنم ؟ تا صبح دو سه باری اینجوری می‌کنه 

انتظار یعنی مرگ کِشدار ! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای چرا

از اونه 

برو داروخونه  قرص و شربتشو بگیر بده بهش

خودتونم بخورین چون واگیرداره

یه مدت دیگه خوب خوب میشه

چون اشتهاشم کم شده و بدنش جلو نمیاد تپل نمیشه 

همش  از همونه

نام کاربریم یهو شد سواستفاده نکنین لطفا🙃
2738
از اونه  برو داروخونه  قرص و شربتشو بگیر بده بهش خودتونم بخورین چون واگیرداره یه مدت دی ...

باید ببرمش دکتر برای این مشکل 

خودم تا حالا متوجه نشدم تو مدفوعش چیزی باشه 😢

انتظار یعنی مرگ کِشدار ! 
😐این انگل و اینا چیه میگین  من خاهرم دندون قروچه شدید میکرد رف دکتر گف یا ارثیه یا به خاطر اس ...

تو بزرگترا آره از استرسه بیشتر...ولی تو بچه ها دلیلش یه چی دیگست

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
😐این انگل و اینا چیه میگین  من خاهرم دندون قروچه شدید میکرد رف دکتر گف یا ارثیه یا به خاطر اس ...

خدا کنه 

باباشم گاهی اینجوریه ولی کمتر از پسرم 

انتظار یعنی مرگ کِشدار ! 
باید ببرمش دکتر برای این مشکل  خودم تا حالا متوجه نشدم تو مدفوعش چیزی باشه 😢

اگه خودت ببینی کارت راحت تره  چون قرص و شربتشو داروخونه هم می تونی بگیری و بدی بهش

ولی ندیده باشی  ببری دکتر احتمالا آزمایش مدفوع می نویسه براش

نام کاربریم یهو شد سواستفاده نکنین لطفا🙃
اگه خودت ببینی کارت راحت تره  چون قرص و شربتشو داروخونه هم می تونی بگیری و بدی بهش ولی ندیده ب ...

حالم بد شد ، تازه چکاپ شد البته کمبود ویتامین اینا نداشت بجز ویتامین دی ادرارش هم چکاپ شد ولی آزمایش مدفوع ننوشت دکتر

انتظار یعنی مرگ کِشدار ! 
2706