2733
2739
دقیقا شما رو ریپلای کرده بودم

🙃🙃🙃😍❤

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

تازه بیدار  شدم ویندوزم بالا نیمده

فکر میکنم در نهایت کل زندگی ب عمل دل کندن منتهی میشه، ولی چیزی که بیشتر از همیشه ادم رو اذیت میکنه اینه که هیچ فرصتی پیدا نکنی که بگی خداحافظ .... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یک و انتخاب کردم درست نبود

فکر میکنم در نهایت کل زندگی ب عمل دل کندن منتهی میشه، ولی چیزی که بیشتر از همیشه ادم رو اذیت میکنه اینه که هیچ فرصتی پیدا نکنی که بگی خداحافظ .... 
دقت کنید دوباره

کردم درس نبود 

2738
کردم درس نبود 

من یک و انتخاب کردم و خدایش مو نمیزد

البته ساخته ذهن خودم نیستا اگه عکسو ملاحظه کنید منبع و سایتش هم افتاده

پس کدام توضیح با شما مطابقت داره

حذف کردم  نی نی یار ۵ اطاعت شد
من یک و انتخاب کردم و خدایش مو نمیزد البته ساخته ذهن خودم نیستا اگه عکسو ملاحظه کنید منبع و سایتش ه ...

من درخت یکو انتخاب کردم و توضیحشو خوندم اصلا مطابق نبود بقیه رو دیگه نخوندم

خب این جواب من نشد که بی زحمت بقیه رو هم بخونید

دو شاید

2706