2737
2739
عنوان

یه سوال مهم دارم میشه بیاید؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 19 پست
سلام عزیزم خوبین  شما خبری از عسل ندارین؟🥺

سلام عزیزم.. ممنون🥰

شما چطوری؟

بله خبر دارم.. دایان به دنیا اومده ماشالله بزرگ شده😍 

عسلم با بچه سر میکنه شلوغه سرش😅

خیلی وقته نیومده سایت😐😂

ولی حالش خوبه نگرانش نباش🤗💜💜

شما هم آرمی هستی؟

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
سلام عزیزم.. ممنون🥰 شما چطوری؟ بله خبر دارم.. دایان به دنیا اومده ماشالله بزرگ شده😍  عسلم ...

مرسی گلم💕

ای جانم‌ اسم بچش دایانه؟😍

🙁🤣

خداروشکر💜

آره دوست دارم بی‌تی‌اس رو 💜💜💜

غربت تموم عالمه :‌)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی گلم💕 ای جانم‌ اسم بچش دایانه؟😍 🙁🤣 خداروشکر💜 آره دوست دارم بی‌تی‌اس رو 💜💜💜

خوشبختم😍💜💜💜

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
2731

عسلی نی نی بدنیا اومد؟

چرا دیگه سایت نمیای؟🥺🥺

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷