2733
2734
عنوان

یه سوال مهم دارم میشه بیاید؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 19 پست
سلام عزیزم خوبین  شما خبری از عسل ندارین؟🥺

سلام عزیزم.. ممنون🥰

شما چطوری؟

بله خبر دارم.. دایان به دنیا اومده ماشالله بزرگ شده😍 

عسلم با بچه سر میکنه شلوغه سرش😅

خیلی وقته نیومده سایت😐😂

ولی حالش خوبه نگرانش نباش🤗💜💜

شما هم آرمی هستی؟

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
سلام عزیزم.. ممنون🥰 شما چطوری؟ بله خبر دارم.. دایان به دنیا اومده ماشالله بزرگ شده😍  عسلم ...

مرسی گلم💕

ای جانم‌ اسم بچش دایانه؟😍

🙁🤣

خداروشکر💜

آره دوست دارم بی‌تی‌اس رو 💜💜💜

غربت تموم عالمه :‌)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی گلم💕 ای جانم‌ اسم بچش دایانه؟😍 🙁🤣 خداروشکر💜 آره دوست دارم بی‌تی‌اس رو 💜💜💜

خوشبختم😍💜💜💜

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
2731

عسلی نی نی بدنیا اومد؟

چرا دیگه سایت نمیای؟🥺🥺

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷