2733
2734
عنوان

اندازه دور سر جنین تو رو خدا بیایین حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 2220 بازدید | 82 پست
نترس چیزی نیست به خدا بسپار بمن گفتن دماغ نداره خیلی گریه کردم از بارداریم لذت نبردم الان بچم  ...

😂😂😂

زیبایی یک زن را باید از نگاه او دید ، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست ، جایی که عشق در ان زندگی میکند تلاش نکنید انسان موفقی باشید ، برای با ارزش شدن تلاش کنید  زندگی درباره ی یافتن خود نیست ، درباره ی ساختن خود است شما تبدیل به ان چیزی می شوید که به ان فکر میکنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نترس چیزی نیست به خدا بسپار بمن گفتن دماغ نداره خیلی گریه کردم از بارداریم لذت نبردم الان بچم  ...

وایییی😁😁😁😁خداحفظش کنه

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
والا بخدا. الان زایمان کردم وقتی دیدمش  تعجب کردم کل هیکلش به دماغشه

دکترای الانم پخمه شدن بخدا

زیبایی یک زن را باید از نگاه او دید ، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست ، جایی که عشق در ان زندگی میکند تلاش نکنید انسان موفقی باشید ، برای با ارزش شدن تلاش کنید  زندگی درباره ی یافتن خود نیست ، درباره ی ساختن خود است شما تبدیل به ان چیزی می شوید که به ان فکر میکنید
سونو قلب جنین هم رفتم گفتن یه لک سفید رو قلبش هست به خاطر رسوب کلسیم هست گفتن احتمالا تا به دنیا بیا ...

به منم گفتن یه حفره داره قلبش معمولا تا اخر بارداری پر میشه ولی بعد تولد بیا چک کنیم خدا شاهده  دو ماه مریض شدم از غصه

🟡🟠🔴
غربالگری ها رو رفتی  چرا استرس به خودت راه میدی برو یه جای دیگه سونو بده  که کارشون ...

خدا از زبونت بشنوه . غربالگری ها رو همش رفتم اونا مشکلی نداشت.  این دفعه که سونو رفتم اینجوری گفت . پیش متخصص طب مادر و جنین هم رفتم سونو

حالم خیلی بده تو رو خدا برام دعا کنین بچم سالم باشه

عزیزم نذر حضرت علی اصغر پستونک سربند هرچی دراوانته بکن روز شیر خوارگان حسینی پخش کنی نگران نباش 

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2706