2733
2734

سه هفته پیش رفتم سونو گرافی دکتر گفت اندازه دور سر و دور شکم جنین رشدش کم بوده از اون روز حالم خیلی بده همش تو فکرم تو رو خدا کسی تجربه ای داره ؟ هفته آینده دوباره یه سونو دیگه دارم دارم از استرس میمیرم.  نکنه بچم مشکل داره نکنه خدایی نکرده عقب افتاده باشه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭خدایا چکار کنم الان ۳۴ هفتمه

غربالگری ها رو رفتی 

چرا استرس به خودت راه میدی برو یه جای دیگه سونو بده  که کارشون خوب باشه شاید اشتباه شده تو بارداری  و سونو خیلی وقتا اسن چیزا اشتباه میشه دلم روشنه. بچت سالم سالم ان شاء الله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تغذیه ت خوب بوده ؟ 

زیبایی یک زن را باید از نگاه او دید ، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست ، جایی که عشق در ان زندگی میکند تلاش نکنید انسان موفقی باشید ، برای با ارزش شدن تلاش کنید  زندگی درباره ی یافتن خود نیست ، درباره ی ساختن خود است شما تبدیل به ان چیزی می شوید که به ان فکر میکنید

واسه منم دور شکمش رشدش کم بود تو 34 هفته خیلی ترسیدم 

تو 39 هفته زایمان کردم هیچ مشکلی نداشت الان یکماهشه بچم

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤

سونوی داپلر میفرستنت ک خونرسانی و چک کنن تا میتونی ب پهلو چپ بخواب

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
اره

سونوهای ان تی و اوایل بارداری عقب افتادگیو نشون میده

تو اونا مگه سالم نبود؟

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋

نترس چیزی نیست به خدا بسپار بمن گفتن دماغ نداره خیلی گریه کردم از بارداریم لذت نبردم الان بچم  دماغش یه کیلو 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
2706