2733
2739
عنوان

دختر همسایه خوشکل😑

2711 بازدید | 48 پست

سلام میشه کمکم کنید... 

من مجردیم با دختر همسایه خونه پدریم  دوست صمیمی بودم... خیلی خوشکله و هست هم اندام خیلی خوبی داره هم کدبانو هم خیاط خلاصه همه چی تمومه... ... 

هر وقت میرم خونه بابام میاد پیشم... 

هنوز مجرده...  

الان تقریبا یه 6 ماهی میشه دو روزی یه بار میاد خونه خودم بهم سر میزنه....

خوشم نمیاد بیاد خونمون.. 

باهاش رودربایستی دارم نمیتونم دکش کنم... 

با شوهرم خیلی راحته شوهرم هم همینطور... 

اصلا اهل دوست پسر و این برنامه ها نیست کلا اخلاقش اینجوریه... (خوش مشربه) 

من اصلا خوشم نمیاد نمیتونم به روی شوهرم بیارم که حساس بشه.... .. 

به نظرتون چجوری بهش بگم دیگه نیاد خونمون... 

شده غصه رو دلم😞

کار خوبه خدا درست کنه ، سلطان محمود خره کیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فک کردم پسری تاپیک زدی

میخواستم بگم یکی رو هم نداریم واسمون تاپیک بزنه 😐😐😐💔

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2740

عشقم قشنگ بپیچون ی جور ک احساس کنه خوشت نمیاد این اولی

بعدش پای شوهرتو بکش وسط صمیمی بشین بگو ببخشید شوهرم خوشش نمیاد اینجوری رفت آمد داشته باشم ولی من دوست دارم از این خنگ بازیا خوبه من دوس ندارم راحتم😂😂🤠

±و زندگی بعد از هر فنجان چای شکوفه می‌دهد . .☕😌🌿