2737
2734
عنوان

نمیدونم حق داشت یا نع

236 بازدید | 12 پست

شب عید رفتیم خونهدمادرشوهرم 

من ۴ سال عروسشونم 

بردارشوهرم تازه ازدواج کرده برج ۸ بود عقد کردن 

من قبلنا اولای عقدم یه شلوار بردم خونه مادرشوهرم ک هر چند وقت میرم اونجا اگ شب واستادیم بپوشم 

اون شلواری ک برم لش از این پسرونه ها 

من ک اومدم خونه خودم بردار شوهرم اون شلوارمو برداشت برا خودش

شب عید ک رفتیم خونه مادرشوهرم 

شب موندگار شدیم 

من شلوارمو خاستم ولی تو اتاق برادر شوهرم بود

به خانموش گفتم میشه بری فلان شلوار دو بیاری گف باشه هی نرفت هی گفتم میشه بری بیاری من شلوارم داره اذیتم میکنه گف باشه 

باز بعد نیم ساعت صداش زدم گف فک کردی میرم شلوار رو میارم خلاصه هرچی گفتم بلند نشد 

گفتم خب بزار خودم میرم میارم گف نمیخاد

😐 رفتارش رو مخم بود خب شلوار خودمه 

حالا من نمیدونستم قراره شب موندگار بشیم وگرنه لباس میبردم برا خودم 

غیرت به خرج داد برا شلوار شوهرش مثلا 😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو شلوارشم غیرت داره خاسته به تو مالیده نشه😂

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2728
2740
دلم نمیومد بپوشم ولی مجبور بودم اخه شلوارم تنگ بود تا صب بچم طفلی تو شکمم اینور اونور شد

اخی عزیزم پس باردارم بودی اون موقع .. ولی من مجبورم بشم هیوقت دلم بر نمیداره ک بپوشم🤢... الان نینی چند وقتشه؟

نظر من به شما مربوط نیس دوست عزیز پس ریپلی نکن استاتر بخواد خودش جواب میده حوصله بحث ندارم با تشکر😉