2737
2734
عنوان

سواد پایین خواستگار

1877 بازدید | 63 پست

بچه ها من تا الان تحصیلات خیلی برام مهم بود حتی بیشتر از خونه و ماشین، البته خودمم لیسانسم همش میگفتم طرف حداقل لیسانس داشته باشه ولی الان که سنم بالا رفته به دیپلم هم راضی شدم..

حالا این خواستگارم دیپلمه و خونه و ماشین هم داره، ولی دلم راضی نیست از طرفی هم میترسم سنم بیشتر بشه به نظر شما چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تحصیلات طرف مقابل هیچ تاثیری در خوشبختی زوجین نداره

دیپلم باشه یا دکتری

زندگی زناشویی چیزی فراتر از اینهاست

طرف باید درک و شعور و انسانیت داشته باشه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2740

اخااقی چطوره من شوهرم تا ابتدایی فقط خونده خودم لیسانس اما اخلاق عنی داره که نگو پشیمونم

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

چرا مهمه؟؟؟..موقع قاب گرفتن..‌سایز لیسانس با دیپلم فرق داره...

مهم شعوره...اگر فکر میکنی شعور و فهم داره...یک ورق مدرک رو میخوای چی کار؟

مثبت فکر کن...😐...زود قضاوت نکن...😑                               یه کابر خیلی قدیمی که به علت شرکت در بحث سیاسی ملایم تعلیق شد...قول داد هرگز برنگرده...ولی توبه شکست...😁

شما خودتون موندید ما چطور میتونیم برای زندگی شما و این مسئله مهم نظر بدیم وقتی شرایط ، تجربه،معیار و در کل زندگی هامون متفاوته؟!

من ناراحت نمیشوم،تو هم لازم نیست ناراحت شوی؛داشتن اعتقاد متفاوت نباید موجب جدایی انسان های باشعور بشود.#کافکا
2706