2733
2734
عنوان

علایم بارداری قبل از موعد پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 462146 بازدید | 549 پست
سلام بشتابید فقط امشب فرصت هست http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=8107&ChatDate=15-9-1389&PostID=9470586#9470586
************ خدای تا پاکم نکردی خاکم نکن *********** بر چهره پر ز نور مهدی صلوات ........... بر جان و دل صبور مهدی صلوات تا امر فرج شود مهیا بفرست .............. بهر فرج و ظهور مهدی صلوات
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان ،من تازه عضو شدم و همه نظر هارو خوندم. راستش خیلی نگرانم. من کلی علایم دیدم با وجود اینکه نزدیکی کامل نداشتیم و اونم در دوران پریود بوده و من حتی بخاطر مشکلات هورمونی یاسمین میخوردم. الان روز 24 پریودمه (که نمیشه گفت خیلی منظمه) علایمی که دارم ایناست : 1- ترشح 2- تکرر ادرار 3- نفخ 4- درد زیر شکم 5- ترشح زیاد بزاق دهان 6- حالت تهوع خفیف 7- تنگی نفس 8- خستگی. امروز سر کار یه لحظه احساس مرگ بهم دست داد و واقعا ترسیده بودم. چون در عرض یه دقیقه حالت تهوع شدید و تنگی نفس گرفتم با اینکه قبلش خوب بودم.
کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟ احتمال بارداری هست اصلا؟؟؟
2731
سلام دوستان ،من تازه عضو شدم و همه نظر هارو خوندم. راستش خیلی نگرانم. من کلی علایم دیدم با وجود اینکه نزدیکی کامل نداشتیم و اونم در دوران پریود بوده و من حتی بخاطر مشکلات هورمونی یاسمین میخوردم. الان روز 24 پریودمه (که نمیشه گفت خیلی منظمه) علایمی که دارم ایناست : 1- ترشح 2- تکرر ادرار 3- نفخ 4- درد زیر شکم 5- ترشح زیاد بزاق دهان 6- حالت تهوع خفیف 7- تنگی نفس 8- خستگی. امروز سر کار یه لحظه احساس مرگ بهم دست داد و واقعا ترسیده بودم. چون در عرض یه دقیقه حالت تهوع شدید و تنگی نفس گرفتم با اینکه قبلش خوب بودم.
کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟ احتمال بارداری هست اصلا؟؟؟
سلام من 2 ماهه که باردارم علایم بارداری من قبل از موعد پریودم اینا بودن-حالت تهوع-خواب آلودگی-یکی دو بار ادرارم خیلی پررنگ شده بود مثل نارنجی-یکی دو بارم ادرارم خیلی بد بو بود -رگ های دستم پر رنگ شده بود و یه مقدار برجسته-روی شکمم هم یه هلال سیاه درست شده بود-یکی دو ماه بود که خیلی میخوردم و سوزش معده یبوست نفخ شکم اینا همه واسه بعدشه فکر کنم من همه علایم داشتم امیدوارم همه اونایی که نی نی میخوان به آرزوشون برسند
من به 9 روز بعد از پریودم شک دارم نمیدونم اون موقع تخمک گذاری انجام شده بوده یا نه اما جلوگیری نکردم. رو پریودمم نمیتونم حساب کنم که مشخص کنه حامله هستم یا نه چون تو دو ماه گذشته میزون نبوده و عقب مینداختم الانم یک روز از زمانش گذشته. اما علائم خستگی ، دل درد و کمر درد مثل زمان پریود منتها کمتر از اون موقع، تهوع خفیف و کلافگی دارم اما مثل بسیاری از عزیزان که میگن ترشحات زیادی دارن من برعکس کلا ترشحاتم قطع شده جواب بی بی چکم هم منفی بوده یعنی ممکنه حامله باشم؟
CafeMom Tickers

پسر دلبندم سورنا 29 تیر 92 پاهای کوچولوش رو به زندگیمون گذاشت و خوشبختی رو به منو باباش هدیه کرد خدایا به خاطر همه چیز ممنون.
سلام. منم 5 روز تاخیر پریود داشتم. بیبی چک گذاشتم مثبت بود. ماه اول اقدامم بود. علایمش: ترشحاتم زیاد بود، نوک سینه هام قهوه ای شدن، رگهای سطح روی سینه هام برجسته تر شدند، سینه هام درد میکنن درست مثل موقع پریود.