2737
2734
عنوان

علایم بارداری قبل از موعد پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 461606 بازدید | 549 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان خوبم منم ماه دومه که اقدام میکنم و فردا موعد پری هست ولی فعلا خبری نیست علائمی هم که دارم ترشحات زیاد کمر درد و چند روز قبل زیر دلم تیر میکشیدوسینه درد ولی به جز ترشحات زیاد و کمر درد بقیه علائم را همیشه قبل از پری داشتم حالا نمیدونم بالاخره خبری هست یا نه ولی خیلی منتظر نیستم اولا این ماه اصلا نزدیکی های بدرد بخور نداشتم و دوما به خاطر یه سری مشکلات سپردم به خدا که اگه صلاح هست بشه واصراری نیست ولی شوشو هر روز میپرسه خبری نیست حتی اگه آب هم میخورم میگه خب پس معلوم شد حامله ای ههههههههه . دیشب داشتم با خواهرم صحبت میکردم دوستش هم بود هر دو بچه دارن و عاجز هستن میگن دیونه شدیم البته اکثرا همین رو میگن . نمیدونم والله با خودم فکر میکنم واقعا ما چرا انقدر اصرار به داشتن بچه داریم من که خودم دوست دارم بچه داشته باشم چون بچه کوچیک دوست دارم ولی بزرگ که میشه دوست ندارم آخه پس چه اصراری هست به داشتن بچه اونم توی این دوره که بچه ها رو که میبینی شاخت در می یاد از بی حیائی پر توقعی پرروئی احترام نذاشتن واقعا چیکار باید کرد باید از خدا بچه خواست یا نه چون مطمئنا همه این بچه پدر و مادرهائی دارن که دوست داشتن بچه هاشون بهترین بچه های دنیا باشن نه؟
2731
ارغوانی؟
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
2738
2706