2752
2734
عنوان

سزارین در بیمارستان لاله

| مشاهده متن کامل بحث + 28570 بازدید | 95 پست
ممنون مهرنوش جونم منم به همین خاطر دنبال یه دکتر خوبم و تو بیمارستانها به لاله تصمیم گرفتم ولی تو دکترا موندم هنوز! منم تعریف عزیزمحمدی شنیدم یک شب نگه می داره یعنی یک شب بیشتر نگه می داره؟ چون همه یه شب نگه می دارن
عزیزکــــــــــــــــــم
مرسی مهرنوش جون .انشالله بعد زایمان یمام میگم چطوری بوده و اطلاعات میدم .قربونت دکتر عزیز محمدی سه تا بیمارستان زایمان انجام میده .هاجر-که رئیس اونجا هم هست-آپادانا و بیمارستان لاله . من همیشه توی مطب ویزیت میشم و خیلی هم وقت میذاره و حتی شده ده و نیم شب نوبتم شده ولی با صبر و حوصله کارش رو انجام داده و هیچ فرقی با وقتی اول وقت بودم نداشت .در ضمن به خاطر مشکلات بارداری یه هفته توی هاجر زیر نظرش بستری بودم که هر روز میومد بخش سر میزد و کامل چک می کرد و روز اخر هم بهم گفت باید چند روز دیگه بازم نگهت دارم ولی میدونم خسته میشی و توی محیط بیمارستان کسل شدی پس مرخص موقتی یعنی خیلی مریض رو درک می کنه و شرایط روحیش رو در نظر می گیره من ایشون رو بعد سه دکتر که هیچ کاری واسم نکردن بهم معرفی کردن و واقعا ازش راضی ام .پولکی و زیر میزی بگیر هم نیست برای همین بهش اعتماد کردم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من چند باری شده سوالهام زیاد بوده روی کاغذ نوشتم یادم نره و دونه دونه ازش پرسیدم .هم معلوماتش خوب و به روز هست و هم صبر و حوصله اش .چهره اش خسته میشه ولی بازم کم نمیذاره .یه بار توی بیمارستان هاجر که بستری بودم به خاطر اینکه بهیار بد دست منو رگ گیری کرده بود باهاشون دعوا کرد و حسابی هم ازش حساب میبردن
اهان یه چیزی هم بگم .مطبش برخلاف دکترهای قبلی که میرفتم شیک و پیک نیست و خیلی دم و دستگاه نداره و مثل اونا هم به سر و دمبش نمیرسه ولی من ازش راضیم در صورتی که دو تا دکتر قبلی ام هم به خودشون میرسیدن هم مطبهاشون انچنانی و غلغله بود ولی واسم هیچ کاری نکردن و من چند ساعت وقت میذاشتم می نشستم تا نوبتم شه ولی هیچی به هیچی.
2731
مل بانو جون همه جا یک شب نگه میدارن اما تهران کلینیک دو شب.. Elize جون واقعا ممنون از توضیحاتت گلم عالی بود. فقط شما زایمانتون کی بود راضی بودی؟ آخه تیکربارداری نداری. من هم مطبش رفتم . به نظرم با وجود سادگی خوب بود و به همه سوالهام جواب داد خیلی هم دقیق بود . ازشون پرسیدم بیمارستان مدائن - آپادانا - لاله - هاجر - خانواده، زایمان می کنن که دو تای آخر بیمارستانهای ارتشه و قیمت مناسبه.
در میان مردمی که می دوند برای زنده ماندن، تو آرام قدم بردار برای زندگی کردن...
قربونت برم عزیزم زایمان من ماه دیگه است ازشون پرسیدم که طبیعی بدون درد هم انجام میدن که گفتن بله .و تمرکزش روی سزارین نبود .گفت هنوز زوده و نزدیک زایمانت یه جلسه میذارم باهات صحبت می کنم تا تصمیم بگیری و البته به شرایط خودت و جنین هم ربط داره .شماره تلفنش رو هم داده که مواقع اضطراری باهاش تماس بگیرم . ازمایش و سونوی الکی و گرون هم بهت نمیده و خرج واست نمیتراشه .اصرار نمی کنه حتما بری فلان جا مگر اینکه مورد خاصی باشه که خودش بهت میگه برو فلان جا .اهان یکی از دکترهایی که ایشون رو بهم معرفی کرد از اقوام نزدیک و متخصص سونوگرافی هست و می گفت ایشون جزو دکترهایی هست که کمترین عفونت و عوارض سزارین رو مریض هاش دارن و وجدان داره و مریض واسش مهمه .و بارها هم بهم گفت گول شلوغی مطب و دم و دستگاه و تشکیلات و اسم و رسم دکترها رو نخور چون توی سونوهایی که ما ازشون می کنیم یه موردهایی دارن که همشون بر اثر بی دقتی و عجله ی دکترهاشون پیش اومده حالا من میرم انشالله که همه چی خوب باشه و بعدا میام مفصل در موردش توضیح میدم .
خواهش می کنم عزیزم .من از مریض هاش توی بیمارستان هاجر خیلی سوال کردم و همشون ازش راضی بودن .خدا کنه منم راضی باشم و همه چی به خوبی و خوشی بگذره .هفته ی 33 هستم .بیمارستان مدائن و خانواده رو یادم رفت بنویسم ولی اره حرفت کاملا درسته .بیمارستانهای ارتش زایمان انجام میده و البته برای خودشون-خانواده های نیروهای مسلح- رایگان در میاد .
ممنون مهرنوش جون نمی دونستم الیزه جون ممنون عزیزم که انقد وقت می ذاری بعد زایمانت هم بیا حتما بگو خدا می دونه چقد راهنماییات کمک می کنه خدا خیرت بده و ایشالا به سلامتی کوچولوت بغل کنی
عزیزکــــــــــــــــــم
Elize جون واقعا ازت سپاسگزارم امیدوارم زایمان خیلی خوب و راحتی داشته باشی و نی نی جونت سالم و تپل مپل بدنیا بیاد . یادت نره بیای برامون از زایمانت بگی سمیرای جون امروز یکشنبه است یعنی زایمانت تموم شده امیدوارم خیلی خوب و راحت بوده باشه .منتظریم بیای گلم
در میان مردمی که می دوند برای زنده ماندن، تو آرام قدم بردار برای زندگی کردن...
سلام.من جمعه کیسه ابم پاره شد رفتم برای سزارین.دکتر من سوند وصل نکرد.اتاقم هم خصوصی بود و هزینه همشد ۴۲۰۰ البته فکر کنم هزینه اتاق جداست چون بیمه تکمیلی بودیم اون جزو فرانشیز حساب میشه.امیدوارم همتون زایمان راحتی داشته باشید.