2733
2739
عنوان

سزارین در بیمارستان لاله

| مشاهده متن کامل بحث + 28566 بازدید | 95 پست
رسيدگي بيمارستان لاله افتضاح هست و از من دو بار ١٠ تومن انعام گرفت گفتم بيان كمكم كنن راه برم گفت شب ...

سلام عزیزم منم ماه دیگه زایمان دارم بین محب و لاله موندم.شما از لاله راضی نبودین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه این تاپیکو فعال کنید کسایی که رفتین لاله میشه بگین مثل آتیه الگی بچه رو به هر بهانه نگه نمیدارن الکی پول نمیگیرن دوست من بچش چند روز آتیه مونده بود پنجاه تومان داده بوده  لاله اینجوری نیست؟ شبی چقدره دستگاه و اتاق وی آی پی؟

بدترین،کثیف ترین و بی ادب ترین پرسنل رو این بیمارستان لاله داره،خدا ازشون نگذره دختر ۲سالمو برای عمل بردم این بیمارستان،تا ساعت ۱۱ناشتا با آنژیوکت به دستش نگهش داشتن،اتاق خالی نداشتن مارو فرستادن بخش عمومی،نمیذاشتن سوال بپرسی انقدر فحش دادند تحقیر کردن که آخرسر پیش ریس بیمارستان از رفتار بدشون شکایت کردم و پرسنلشون دوباره بی ادبی کرد و فقط سوپروایزر عذرخواهی کرد،و دست آخرم باهمسرم بدون داشتن همراه تواتاق عمل حاضر شدم تا علت طولانی شدن انتظارمون رو بفهمیم،  زیر دست دکتر، بچه یک ساله ایست قلبی کرد بعد یک دقیقه احیاش کردن،ودکتر به ما گفت من دستام میلرزه دیگه نمیتونم امروز عمل کنم و کنسل کرد این یک ستاره هم زیادیشونه فقط میخوام پستم به گوش مردم برسه گول دکترای و تعریف این بیمارستان رو نخورن
،خداروشکر بعدش تو۰بیمارستان بهمن دخترم عمل شد و همه چیز از دکتر،رفتار پرسنل،تمیزی عالی بود خدا خیرشون بده،
2742

لطفا  کسایی که لاله زایمان کردن بیان بگن ...هزینه ش الان چقده سز ....من یه بار رفتم اتاق زایمانش برای  انجام ان اس تی  خیلی تمیز ومرتب بود پرسنل هم خوب بودن کلی برا زایمان وبستری رونمیدونم