2737
2739
عنوان

سزارین در بیمارستان لاله

28566 بازدید | 95 پست
سلام من مرداد قراره تو بیمارستان لاله با دکتر عزیزمحمدی سزارین کنم. خواهشا تجربه تونو در مورد زایمان در بیمارستان لاله - بخش زایمان - پرستارها - مراقبت ها - بخش نوزادان - ... یا هر مورد دیگه ای که براتون تو این بمارستان پیش اومده لطفا تعریف کنید . اینکه سوند براتون اجباری وصل کردند یا اختیاری بود. فشاری که بعد از زایمان به شکمتون اوردن چقدر دردناک بود. چند شب تو بیمارستان بعد از زایمان موندید؟
در میان مردمی که می دوند برای زنده ماندن، تو آرام قدم بردار برای زندگی کردن...
آها یه سوال دیگه .. از فیلمبرداری تو این بیمارستان راضی بودید . هزینه اش رو هم اگه میدونید بهم بگید لطفا.
عاشق دکتر عزیز محمدی هستم ایشالا به سلامتی زایمان کنی .من در مورد بیمارستان اطلاعی ندارم دوستم.
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پریزاده جون کجا زایمان کردی شما؟! من دکترم و تازه عوض کردم و پیش خانم دکتر عزیز محمدی اومدم اما انقدر تعریف ازش شنیدم که با اطمینان پذیرفتمش. بیمارستان برام مهم بود که فهمیدم خدا رو شکر تو لاله هم زایمان میکنه. میشه از زایمانت با خانم دکتر عزیز محمدی تعریف کنی. اینکه چه ساعتی اومد . دیر نکرد . بعد از زایمان کی بهت سر زد . چند شب بیمارستان بودی و اینا .. ممنون
2740
پونه جون به سلامتی عزیزم باز خوبه تو زودتر از منی میتونماز تجربه ات استفاده کنم با کدوم دکتر قراره سزارین کنی؟ نی نی دختره یا پسره؟ اسم انتخاب کردی؟
سمیرای جون به سلامتی عزیزم . قول بده بیای برامون از همه چی بیمارستان تعریف کنی. میدونی هزینه اش چقدر میشه ؟! فیلمبرداریش رو هم میخوای بگیری؟!
سلام آناهیتای عزیز. نی نی من دختره اسمش هم مهرسا است . آتیه هم بیمارستان خوبیه . جاری من سال 90 اونجا با دکتر پروین کاتب زایمان کرد . بخش زایمانش خوبه اما نوزادانش زیاد تعریف نداره چون پسرش انسداد روده داشت 10 روز بیمارستان آتیه موند اما نفهمیدن و کلی به دردسر افتاد. (البته اینها همه اتفاقه نمی شه از روی یک مورد قضاوت کرد) نی نی شما چیه؟!
2706