2737
2739
عنوان

میکرو بلیدینگ سمیرا حمزه ای

284 بازدید | 4 پست

سلام 

دوستان من از مرکز سمیرا حمزه ای وقت میکرو ابرو گرفتم با خانم سارا وکیلی 

ولی بعدش اومدم نظرات نی نی سایت رو خوندم 

خیلی نظر منفی دادن 

خیلی دلشوره گرفتم و ناامید شدم 

توروخدا کمکم کنید 

کسی اینجا رفته که تجربه شو بگه

گر عارف حق بینی چشم از همه بر هم زن ....چون دل به یکی دادی ، آتش به دو عالم زن

برا چی دلشوره گرفتی

چ میشود ک ادم بمرز سنگدلی میرسد !همان مرزی ک من دران سکونت دارم،،                                                                                               اولین کاربریم واسه ۹۷،پس بهم نگین تازه وارد چون شناخته شدم خودم خواستم تعلیق شم،این اکانتمم چندروز دست یکی از دوستام بود،چون اکانت خودش تعلیق شده بود چندروز طول کشید تامجدد بازش کنه،بااکانت من مشغول بود بعدش رفت سر اکانت خودش، اما حالا دست خودمه،پس اگه جایی پستام باهم همخونی نداشت ب بزرگیه خودتون ببخشید ،اینو برای کاراگاهای ارجمند سایت گفتم  بدلیل یکبار شناخته شدن از دادن اطلاعات شخصی معذورم  
برا چی دلشوره گرفتی

همه میگن مرکزش خوب نیست و فقط تبلیغاته 

کلی هم پول میگیرن 

تا الان 300 بیعانه دادم 

800 دیگه هم باید بدم 

یه ماه دیگهوهم بابد برم برای ترمیم 

بعدش هم میگن تا 6 ماه هم نمیمونه و قرینه هم درنمیاد 

همش نظر منفی!😦

گر عارف حق بینی چشم از همه بر هم زن ....چون دل به یکی دادی ، آتش به دو عالم زن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نبابا الکی میگن،ولی رفتی بلد بروز بزن خوشگل تره،ببین همه اینا روهرپوستی یجور درمیاد دقیقا مثه همین تتو سایو اینا

چ میشود ک ادم بمرز سنگدلی میرسد !همان مرزی ک من دران سکونت دارم،،                                                                                               اولین کاربریم واسه ۹۷،پس بهم نگین تازه وارد چون شناخته شدم خودم خواستم تعلیق شم،این اکانتمم چندروز دست یکی از دوستام بود،چون اکانت خودش تعلیق شده بود چندروز طول کشید تامجدد بازش کنه،بااکانت من مشغول بود بعدش رفت سر اکانت خودش، اما حالا دست خودمه،پس اگه جایی پستام باهم همخونی نداشت ب بزرگیه خودتون ببخشید ،اینو برای کاراگاهای ارجمند سایت گفتم  بدلیل یکبار شناخته شدن از دادن اطلاعات شخصی معذورم  
2731