2733
2739
عنوان

هیییی چقد عجیببببهههه

116 بازدید | 15 پست

به قدرت جذب اعتقاد دارید؟

من قدرت جذبم فوق العاده بالاسسست خیلییییی 

من اصلا نمیدونستم چیه جذب و اینجور چیزا برام بی معنی بود 

اصلن توهمی نیستم اینارو که میگم بخونید بفمید راست میگم

ما یه آش محلی داریم با نون محلی خیلی میچسبه بعد داشتم میخوردم تو دلم گفتم کاشکی نون محلی داشتیم به خود قرآن قسم دو ساعت بعد عموم از شهرستان دوتا بسته بزرگ نون محلی اورد😶

خواب مار دیدم بعد خیلی ذهنم درگیرش بوددو ساعت بعدش بدون هیچ تلاشی برای بدست اوردن تعبیر رفتم بزنم ببینم کنکور فرهنگیان کی برگزار میشه اولین خبر بروز تعبیر خواب مار بود

یکی از همکلاسیام اتفاقی از ذهنم گذشت فرداش فهمیدم همکار آبجیم تو سرکارش شده

امشب سیر ترشی خوردم برا اولین بار خیلی به بو و مزش ذوق کردم مامانبزرگم زنگ زد گفت سیرترشی گرفتم بگو بابات بیاد ببره😬

خواب دندون دیدم بعد انقد مفهوم دار بنظر میرسید میترسیدم بزنم تعبیرشو ببینم آخه به این نتیجه رسیده بودم واقعا جذبم بالاست و میترسیدم حتی تعبیری رو بخونم و بخوام بهش فکر کنم به خدا اگه دروغ بگم کلن یه دیقه زدم اینستا ببینم ترمیم معدل کجا انجام میشه تعبیرشو تو اولین پست بالا اورد 

انقد ترسیدم سریع پست و رد کردم و حتی نخوندم ببینم چیه

بله اعتقاد دارم

چون نتیجه دیدم

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من رشتم تجربیه بعد درباره هر مطلبی میخوندم  مثلا یه روز گوش میخوندم دو ساعت بعد تو تلویزیون در ...

اره منم از این اتفاقها خیلی برام  افتاده جالبه

در حال ساختن نسخه بهتری از خودم هستم.
2740

بعضی از چیزهایی که گفتی قدرت فیلترینگ مغزه 

اینجوره که تو در ثانیه میلیارد ها چیز دریافت میکنه مغزت ولی همه شون تفسیر نمیشه و کافیه تو به یه چیزی توجه کنی مثلا اون مار تو ذهنت باشه دیگه هرچی راجبش ببینی رو متوجه میشی 

یه مثال بزنم  مثلا میخوای یه مدل ماشین بخری همه ش تو ذهنت بعد میری بیرون میبینی چقدر از اون ماشین زیاد هست ، اونا قبلا هم بودن ولی چون توجه نکردی فکر میکنی الان زیاد شدن

بعضی از چیزهایی که گفتی قدرت فیلترینگ مغزه  اینجوره که تو در ثانیه میلیارد ها چیز دریافت میکنه ...

سیر ترشی و نون محلی و چجور تفسیر میکنی 

من خودم اهل اینجور فکرا نبودم ولی واقعن به خدا من اولین باره سیر ترشی میخورم عاشق بوش شدم همینننن امشب مامانبزرگم زنگ بزنه بگه بیا ببر

سیر ترشی و نون محلی و چجور تفسیر میکنی  من خودم اهل اینجور فکرا نبودم ولی واقعن به خدا من اولی ...

گفتم بعضیا مثل اون که درمورد گوش خوندی یا پست تعبیر خواب اینی که میگی من اسمشو میزارم تلپاتی 

در واقع تلفاتی و فیلترینگ رو میدونم ولی به تعریف درستی از این جذب نرسیدم شاید همینه

ما لریم و سِکو خیلی معنیا میده تو زبونمون

من داشتم استراحت میکردم و همینجوری داشتم به جالب بودن این موضوع فکر میکردم 

پدرم صدای گوشیش بالا بود و دقیقا همون لحظه همونننن لحظه پست طنز اورد که آره ما لرا تعجب میکنیم میگیم سکو عصبانی میشیم میگیم سکو 

چرا دقیقننننن همون لحظه همون ساعتی که من دارم به این موضوع فکر میکنم اینا رخ بده 

اینا جزئیه ولی عمیقه و نشون دهنده ی جذبه

ما لریم و سِکو خیلی معنیا میده تو زبونمون من داشتم استراحت میکردم و همینجوری داشتم به جالب بودن این ...

بهش اعتقاد دارم واقعیه همش برمیگرده به قدرت ذهن 

حالا میتونی درست ازش استفاده کنی و به چیزهای خوب فکرکنی و سر راهت قرار بگیره 😊

تلپاتی *

شما یه برگه نمیزاری جلو روت هیچوقت روزی صد بار بنویسی من امسال میمیرم من امسال میمیرم 

چون خود به خود حس بدی بهت میده و اصن حس میکنی رخ میده این اتفاق... 

البته ایشالله صدها سال عمر کنی مثال بود

2706