2733
2734
یمنی ها رو ما جنگ نیابتی راه انداختیم مقصر خودمون بودیم اگر ما نشسته بودیم سر جامون انا امنیت داشتن

یکم مطالعه کن 

فقط ب اخبار مسی علی‌نژاد و بی بی سی مراجعه نکن ☺

متعهد 💙👫🏻تاریخ عشقمون‌ ۱۳۹۸.۲.۵💫نقص در معرفتِ ماست نِگارا وَر نه، نیست بی‌ مصلحتی حکمِ خداوند حکیم :)‌ معماری دانشگاه میبد👷‍♀️زهرام‌ بهم میگن میتی😁میترا... عشقم تو تاکسی عاشقم شد 😑😂🦦❤️🤦🏻‍♀️ دختر رشتی یزدی اصفهانی قاطی🤩😂
اره بابا بحرین و یجا دیگم بود اون یارو ب باد داد 🤠 کیش و خزر والا برا خودمونه‌ هرکی گفته ب باد داد ...

من بصورت مجازی با چندتا دختر بحرینی دوستم

جالبه بگم مادربزرگ و پدربزرگهاشون هنوزم تاحدودی فارسی صحبت میکنن

و بشدت از شاه ایران متنفرن میگن شاه مارو فروخت

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بصورت مجازی با چندتا دختر بحرینی دوستم جالبه بگم مادربزرگ و پدربزرگهاشون هنوزم تاحدودی فارسی صحب ...

اره ولی طرفداراش منکرش میشن😅تعلیق نشیم صلوات 

متعهد 💙👫🏻تاریخ عشقمون‌ ۱۳۹۸.۲.۵💫نقص در معرفتِ ماست نِگارا وَر نه، نیست بی‌ مصلحتی حکمِ خداوند حکیم :)‌ معماری دانشگاه میبد👷‍♀️زهرام‌ بهم میگن میتی😁میترا... عشقم تو تاکسی عاشقم شد 😑😂🦦❤️🤦🏻‍♀️ دختر رشتی یزدی اصفهانی قاطی🤩😂
2728
اره ولی طرفداراش منکرش میشن😅تعلیق نشیم صلوات 

اللهم صل علی محمد وآل محمد😂

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌
چشم ازین به بعد ۲۰:۳۰می بینم،😁

ن چارتا کتاب بخون😉✔

اللهم صل علی محمد وآل محمد😂

😂💛

2740
کتاب زیاد خوندم اما مثل شما صخیفه نور و کتابای رایفی پور و دار دسته انقلابی ها رو خوشبختانه نخوندم و ...

ن کتابا ه.ز.ه خانم مسی میخونم😂👎

برو مجله های آمریکایی آلمانی انگلیسی بخون اما بی بی سی و مسی ن😂😂

ریپ نزن دیگه... من با طرفدارا اون سیم ظرف شویی کاری ندارم‌ 

شمام وقتی منطق ندارید وارد بحث نشید 

تمایل ب بحث ندارم ریپ نزن چون نمیام بخونم