2737
2739

وا 

داره چی میشه

داره چی میشه😂

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیگه جرات پیدا کردن یکی یکی دارن شروع میکنن 

کاش ماهم بریم جاهایی که اینهمه مدت مال خودمون بودو بخاطر حماقتهای شاه دودستی تقدیم کردیم پی بگیریم

مث بحرین

اتفاقا مردم پایه‌ای هم دارن من با چندتاشون دوستم عاشق ایرانن

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌

هر جنگی بوده ایران هم خواسته نا خواسته وارد شده اما دلم خنک شد ازینکه ابرقدرتها تو خاورمیانه موش میدوندن غمر میکردن بمب و موشکهاشون برای نردم خاورمیانه ساخته شده اما ظاهرا اروپا مرکز جنگ شده از قدیم گفتن چاه مکن بهر کسی اول خودت بعدا کسی

2738
نینی سایت که نیست سایت تحلیلگران سیاسی شده😐 ول کنید خواهرانم تایوان به ما چه 

بنی ادم اعضای یک پیکرند که در افرینشز یک گوهرند 

چوعضوی به درد اورد روز گار دگر عضوها را نماند قرارعلاقه به سیاست نداری از کنار موضوعات سیاسی رد شو کلم کار سختی نیست

بنی ادم اعضای یک پیکرند که در افرینشز یک گوهرند  چوعضوی به درد اورد روز گار دگر عضوها را نماند ...

چرا هیچکس برای یمنی ها شعار بنی آدم نمی داد؟

دختری که عاشق ماهه...🌔🌕🌖https://harfeto.timefriend.net/16756920406570
کاش ماهم بریم جاهایی که اینهمه مدت مال خودمون بودو بخاطر حماقتهای شاه دودستی تقدیم کردیم پی بگیریم ...

اره بابا بحرین و یجا دیگم بود اون یارو ب باد داد 🤠

کیش و خزر والا برا خودمونه‌ هرکی گفته ب باد دادیم شر‌ گفته شمال خزر خب طبیعی کشورا چسبیده بهش صاحبشم

متعهد 💙👫🏻تاریخ عشقمون‌ ۱۳۹۸.۲.۵💫نقص در معرفتِ ماست نِگارا وَر نه، نیست بی‌ مصلحتی حکمِ خداوند حکیم :)‌ معماری دانشگاه میبد👷‍♀️زهرام‌ بهم میگن میتی😁میترا... عشقم تو تاکسی عاشقم شد 😑😂🦦❤️🤦🏻‍♀️ دختر رشتی یزدی اصفهانی قاطی🤩😂
2706