2737
2734
عنوان

اکوژن روده جنین.آمینوسنتز شدم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1883 بازدید | 37 پست
زمان سقط قانونی میگذره ولی میتونن معرفیت کنن به مراکز غیرقانونی،انشالله که مشکلی نداره ،هر چی شد همی ...

ان شالله

چشم میام باخبرای خوب ان شالله

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
منکه گفتم این دفعه دیگه  حتما آزمایش ژنتیک میدم بعد باردار میشم  از بس غذاهایی که میخوریم ...

اس ام آ توی غربالگری ها نشون نمیده؟؟؟؟

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله چشم میام باخبرای خوب ان شالله

انشالله،دور از جونت ،من تو ۸ ماهگی فهمیدم بچه م سرش رشد نکرده ،مجبور به سقط شدم ،همه ازمایشا و سونوها هم خوب بود فقط از یجایی به بعد سر بچه رشد نکرده بود

2728
انشالله،دور از جونت ،من تو ۸ ماهگی فهمیدم بچه م سرش رشد نکرده ،مجبور به سقط شدم ،همه ازمایشا و سونوه ...

خیلی سخته درکت میکنم.

غیرقانونی بوده حتما سقطت درسته؟اذیت نشدی؟؟؟

میگن غیر قانونی عوارض داره بعدش

خیلی سخته درکت میکنم. غیرقانونی بوده حتما سقطت درسته؟اذیت نشدی؟؟؟ میگن غیر قانونی عوارض داره بع ...

اره غیر قانونی ،خیلی درد کشیدم ولی در اخر با یه امپول کار رو تموم کرد ،پیش دکتری که میرم گفت این امپول عوارض داره ،شانس اوردی چیزیت نشده،ولی خداروشکر من مشکلی ندارم حتی اگه عوارضی هم داشت باز هم این کارو میکردم بهتر از این بود عمرم با یه بچه مریض تباه شه

اره غیر قانونی ،خیلی درد کشیدم ولی در اخر با یه امپول کار رو تموم کرد ،پیش دکتری که میرم گفت این امپ ...

درسته.ان شالله خدابچه سالم وسالم وزیبا وباهوش بهت بده

2738
توی cvs  نشون میده   نمیدونم  cvs  چیه  همون آمنیوسنتزه یا چیز دیگس  ( ...

آمینوسنتز میگه همه چیزو نشون میده صد درصد

ان شالله بچه منم سالم باشه😑

شما  هم تجربه آمینو داشتی؟؟

نه

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
منکه گفتم این دفعه دیگه  حتما آزمایش ژنتیک میدم بعد باردار میشم  از بس غذاهایی که میخوریم ...

منم دقیقا ،خیییلی خیییلی میترسم دیگه از همه چی 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
آمینوسنتز میگه همه چیزو نشون میده صد درصد ان شالله بچه منم سالم باشه😑

بچه شما دنیا اومد؟ مشکلی نبود؟ منم گفتن اکوژن روده. دیوونه شدم از اول این بارداری همش برام استرس شده

خدای مهربونم، تویی خالق هستی ای مهربانترین مهربانان.
2706